برانکو در نيم فصل به دنبال کدام بازيکن است؟
شماره خبر : 149173
پرسپوليس با نزديک شدن به روزهاي پاياني محروميت نقل و انتقالاتي اکنون اميدوار است با اضافه شدن ستاره‌هاي جديد بتواند در ادامه نيز به موفقيت دست يابد.

دو محروميت از حضور در پنجره نقل و انتقالاتي باعث شده تا پرسپوليس عليرغم صعود به فينال ليگ قهرمانان آسيا با خستگي و کمبود بازيکن به مشکل بزرگي بربخورد. اکنون در فاصله چند روز مانده به فصل نقل و انتقالات پرسپوليس به دنبال تقويت خطوطي است که با دور ماندن از فضاي جذب بازيکن بايد ترميم شوند.


حاشيه امنيت براي دروازه
پرسپوليس درون دروازه خود عليرضا بيرانوند و بوژيدار رادوشوويچ را در کنار ابوالفضل درويش وند در اختيار دارد. در شرايطي که گلر شماره يک و ملي‌پوش پرسپوليس پيش از اين با گزينه‌هايي براي جدايي و حضور در فوتبال اروپا مواجه بود و اعلام کرد به خاطر محروميت نقل و انتقالاتي و هدفش براي دستيابي به قهرماني آسيا در اين تيم خواهد ماند، بعيد است در نيم فصل نيز او سوداي جدايي در ذهن داشته باشد. آخرين صحبت‌هاي او نيز به اين مربوط مي‌شد و اعلام کرد در شرايط حاضر حتي در نيم فصل نيز تصميمي براي خداحافظي از اين تيم نخواهد داشت. بوژيدار رادوشوويچ نيز به عنوان يک رزرو مطمئن و بي حاشيه در کنار او حاضر شده است و درويش وند نيز در شرايط سني قرار دارد که  فعلا مشکلي براي ليست اين تيم شکل نخواهد داد.

 

 


خط دفاعي پرسپوليس نيازمند به ترميم
پرسپوليس فصل را با سيدجلال حسيني، شجاع خليل زاده، حسين ماهيني، محمد انصاري، شايان مصلح آغاز کرده است و در حال حاضر دو عضو اين جمع با مصدوميت رباط صليبي فصل را از دست داده‌اند. موضوع سمت راست پرسپوليس براي نيم فصل کاملا مشخص است و با حضور مهدي شيري نياز اين پست برطرف خواهد شد. برانکو ايوانکوويچ اما براي پست دفاع مياني يا دفاع چپ نياز به بازيکن خواهد داشت. تا يکي از خريدهاي احتمالي پرسپوليس در نيم فصل به اين پست اختصاص داشته باشد.

 

 


خط مياني و حضور بازيکنان جذاب
پرسپوليس در حال حاضر در پست مياني خود کمال کاميابي نيا، اميد عاليشاه، احمد نوراللهي، بشار رسن، سيامک نعمتي، آدام همتي، محسن ربيع خواه را در اختيار دارد. بازيکنان جوان و کم تجربه اين پست هم احسان علوان زاده و حميد طاهرخاني هستند که به تناوب فرصت‌ حضور در ترکيب را يافته اند. اين ترکيب با حضور مهدي ترابي و سروش رفيعي در نيم فصل به تکامل خواهد رسيد. با اين حال صحبت‌هايي در خصوص جدايي دو عضو از جمع نيز افزايش يافته است. پرسپوليس بعيد است در نيم فصل اقدامي براي جذب بازيکن در پست مياني خود داشته باشد. هرچند گمانه‌زني در خصوص بازگشت وحيد اميري نيز وجود دارد اما جذب اين بازيکن که در ترکيه و ترابوزون حضور دارد، بعيد به نظر مي‌رسد.

 


خط هجومي و حضور شريفي و گلزنان
در خط حمله پرسپوليس در حال حاضر برانکو ايوانکوويچ دو مهاجم اصلي خود را يافته و در ديدارهاي اخير از آنها سود برده است. علي عليپور که بعد از جدايي مهدي طارمي توانست عنوان آقاي گلي را به خود اختصاص دهد، ستاره خط حمله پرسپوليس محسوب مي‌شود و زوج خوبي در کنار گادوين منشا شکل داده است. پرسپوليس در اين پست مهدي شريفي را نيز در نيم فصل قادر است مورد استفاده قرار دهد. محمد امين اسدي و سعيد کريمي ديگر بازيکنان خط حمله پرسپوليس محسوب مي‌شوند. احتمال جذب يک مهاجم طراز اول ديگر در اين پست دور از ذهن نيست. خصوصا اينکه قرارداد منشا در فصل آينده به پايان خواهد رسيد و نوسان ارزي شايد اين باشگاه را براي تمديد مجدد قراردادش با ترديد مواجه کند. عليپور نيز با نمايشي که داشته شايد در سوداي ترانسفر باشد تا شانس حضور در تيم ملي را نيز براي خود افزايش دهد. به همين منظور در صورتي که برانکو ايوانکوويچ و مديران اين باشگاه  مهاجم قابل استخدام و موفقي را نشانه بگيرند، جذب او در دستور کار قرار خواهد گرفت.
در حال حاضر بزرگترين دغدغه برانکو ايوانکوويچ در پست دفاعي است. جايي که اين تيم محمد انصاري و حسين ماهيني را به دليل مصدوميت از دست داده و سرنوشت شايان مصلح نيز به نيم فصل موکول شده است تا تصميم درباره آن گرفته شود. اين مساله باعث خواهد شد تا بيشترين بازسازي به اين پست اختصاص يابد؛ جايي که آنها طي دو فصل اخير با موفقيت و عملکرد قابل قبول آن توانسته‌اند به عنوان قهرماني ليگ نيز دست يابند. بايد منتظر ماند و ديد در نقل و انتقالات نيم فصل که از تاريخ 28 آذر خواهد بود، اين تيم چه اقداماتي را پشت سر خواهد گذاشت.

 

ارسال در: پنجشنبه 24 آبان ساعت 12:54 (1397/8/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن