لارنس: خشن نبوديم، فوتبال همين است
شماره خبر : 149182
سرمربي تيم ملي ترينيداد و توباگو مي‌گويد نمايش درگيرانه آنها در طول بازي برابر ايران تنها به دليل رسيدن به پيروزي بود.

دنيس لارنس که برخلاف کارلوس کي‌روش و ضمن احترام و خير مقدم به اصحاب رسانه تصميم گرفت در نشست خبري پس از ديدار تيم‌هاي ملي ايران و ترينيداد و توباگو حضور پيدا کند، اظهار کرد: اين پيروزي را به تيم ايران تبريک مي‌گويم؛ اين مسابقه دوستانه براي هر دو تيم که در حال آماده‌سازي هستند، مفيد بود.

 

او ادامه داد: با وجود اينکه سفري طولاني داشتيم و بازيکنانم خسته بودند، اما نمايش خوبي ارائه داديم ولي در سمت مقابل عملکرد تيم ايران با مربي خوبي که دارد، قابل قبول بود؛ هر دو تيم براي کسب پيروزي وارد زمين شدند و هدف ما غير از برد، نتيجه ديگري نبود؛ تلاش زيادي داشتيم و با توجه به نفراتي که همراهمان بودند، اين بازي را انجام داديم.

 

سرمربي تيم ملي ترينيداد و توباگو در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه پيش‌بيني‌اش از عملکرد ايران در جام ملت‌هاي آسيا چيست، ابراز کرد: نمي‌توانم در اين باره نظر کلي داشته باشم و بايد راجع به تيم خودم صحبت کنم، اما در مجموع تيم ملي ايران قابل احترام است و براي رسيدن به موفقيت تمام تلاش خود را انجام مي‌دهد.

 

لارنس در خصوص خشونت زياد بازيکنان تيمش برابر ملي پوشان ايران عنوان کرد: فوتبال همين است و اين درگيري‌ها در تمام مسابقات وجود دارد؛ همه تيم‌ها در تلاش هستند و به سختي مي‌جنگند تا با نمايش هجومي به موفقيت برسند؛ تماشاگران امروز مسابقه خوبي ديدند و از حضور در ايران خوشحال هستم.

ارسال در: پنجشنبه 24 آبان ساعت 21:31 (1397/8/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن