حمله دستيار کي‌روش به دوربين "ورزش سه"
شماره خبر : 149191
دستيار اول سرمربي تيم ملي با حرکتي عجيب اجازه نداد مربي دروازه‌بانان ايران پاسخ خبرنگار "ورزش سه" را بدهد و به او حمله‌ور شد.

ديدار تدارکاتي تيم‌هاي ملي ايران و ترينيداد و توباگو در حالي با پيروزي يک بر صفر شاگردان کارلوس کي‌روش به پايان رسيد که برخلاف سرد بودن بازي و هواي مسابقه که به جز درگيري‌هاي ميانه زمين هيچ اتفاق خاصي به همراه نداشت، در پايان با جنجال عجيبي همراه شد.


به گزارش وب سايت رسمي روزنامه نود، کارلوس کي‌روش و دستيارانش طي روزهاي اخير و همزمان با آغاز اردوي جديد تيم ملي با خبرنگاران ايراني مصاحبه‌اي نداشتند؛ همچنين سرمربي تيم ملي که روز گذشته نيز در نشست خبري قبل از ديدار برابر ترينيداد و توباگو شرکت نکرد، امشب هم در پايان اين مسابقه دوستانه پاسخگوي اصحاب رسانه‌اي که در سالن کنفرانس منتظرش بودند، نشد تا بي‌احترامي و بي‌اعتنايي او به خبرنگاران ايراني همچنان ادامه داشته باشد.


اما ماجراي بي‌توجهي کادر فني تيم ملي به اينجا ختم نشد و در حالي که خبرنگار "ورزش سه" قصد داشت در زمان عبور مربيان ايران از ميکسدزون ورزشگاه آزادي، مصاحبه‌اي ويدئويي با الکساندر لوپز مربي دروازه‌بانان ايران داشته باشد و سؤالي از وي بپرسد، با واکنش تند و زشت اوسيانو کروز، ديگر مربي تيم ملي مواجه شد.


شايعه‌اي در روزهاي اخير پيرامون مُشت‌هاي گره کرده از خوشحالي الکساندر لوپز، مربي تيم ملي ايران پس از تساوي پرسپوليس برابر کاشيما آنتلرز ژاپن و ناکامي شاگردان برانکو در رسيدن به جام در ليگ قهرمانان آسيا، در رسانه‌ها مطرح شده بود که همين مسئله موجب شد تا خبرنگار ما از اين دستيار کي‌روش راجع به اين اتفاق پرسشي داشته باشد.


اما پس از سوالي که دوربين "ورزش سه" از لوپز پرسيد، اوسيانو کروز به خبرنگار ما حمله‌ور شد، تلفن همراه او را گرفت و پرتاب کرد ولي قائله همين جا به اتمام نرسيد و مربي تيم ملي به مدت يک دقيقه مشغول فحاشي و استفاده از الفاظ زشت عليه خبرنگار ما شد؛ در همين حين نيز مارکار آقاجانيان به خبرنگار ما عنوان کرد که وقتي مربيان تيم ملي مصاحبه نمي‌کنند چرا از آنها فيلم مي‌گيرد.


در حالي که با ميانجي‌گري افراد حاضر در صحنه خبرنگار ما به تونل خروجي ورزشگاه و اوسيانو کروز به داخل اتوبوس تيم ملي هدايت شده بود، مجددا نزديک بود درگيري جديدي اتفاق بيافتد.


زماني که کروز دوباره خبرنگار "ورزش سه" را ديد، اتوبوس تيم ملي را متوقف کرد و قصد داشت از اتوبوس خارج شود که بازيکنان تيم ملي اجازه ندادند دامنه اين اتفاق گسترده‌تر شود.


کي‌روش و دستيارانش بارها در مدت حضور در ايران نسبت به خبرنگاران ايراني بي‌اعتنايي‌هاي زيادي داشتند ولي در هفته‌هاي اخير اين موضوع در آستانه جام ملت‌هاي آسيا شدت بيشتري گرفته که بدون شک اين اتفاق نمي‌تواند به سود ملي پوشان فوتبال ايران باشد و از سوي ديگر فدراسيون فوتبال ايران نيز هيچ واکنشي به اين رفتارها از سوي مرد پرتغالي نشان نداده است.

ارسال در: جمعه 25 آبان ساعت 01:00 (1397/8/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن