ترابي، ‌غزال تيزپاي جديد فوتبال ايران (عکس)
شماره خبر : 149195
هافبک حال حاضر سايپا راه پيشرفت را به سرعت طي مي‌کند و يکي از اميدهاي سرمربي پرتغالي براي فتح جام ملت‌هاي آسيا است.

عصر روز گذشته تيم ملي ايران برتري کم گلي مقابل ترينيداد و توباگو به دست آورد اما از لحاظ ايجاد موقعيت يکي از روزهاي خوب خود را پشت سر گذاشت و بي دقتي مانع ثبت گل‌هاي بيشتر شد. هافبک حال حاضر سايپا که با قرار گرفتن در ليست تيم ملي براي جام جهاني، اولين تورنمنت بزرگ ورزشي خود را در روسيه تماشا کرد حالا به دنبال اين است پا را فراتر گذاشته و يکي از ياران فيکس کي‌روش در امارات و جام ملت‌هاي آسيا باشد.

 

ترابي در بازي روز گذشته 60 دقيقه در زمين بود و نمايش خوبي از خود ارائه کرد. او در نيمه اول مدام جاي خود را در سمت راست و چپ زمين عوض مي‌کرد و حرکت در عرضش باعث سردرگمي مدافعان حريف شد. درست در مسابقه‌اي که شوت‌هاي از راه دور برنامه اصلي بازيکنان ايراني بود، مهدي ترابي هم دو بار شانس خود را امتحان کرد که با بدشانسي تبديل به فرصت خطرناک نشد.

 

 

او هم‌چنين در نيمه اول با نفوذ به عمق دفاع ترينيداد پاس ارسالي از خط هافبک را دريافت کرد و در موقعيت خوبي قرار داشت که با خطاي مدافع حريف متوقف شد و يک ضربه پنالتي براي تيم ملي به دست آمد که توسط کريم انصاري‌فرد به گل تبديل نشد. حالا مهدي ترابي راه پيشرفت را به مانند نحوه حرکتش در زمين به سرعت طي مي‌کند و با ادامه اين روند يکي از ستاره‌هاي تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا و يار ثابت کارلوس کي‌روش خواهد بود. بازيکني که با توجه به اخلاق و روش زندگي‌اش قابليت تبديل شدن به يک ستاره براي فوتبال ايران را دارد.

ارسال در: جمعه 25 آبان ساعت 13:05 (1397/8/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن