ژيونر بلژيکي، مدعي جديد ورود به ترکيب ايران (عکس)
شماره خبر : 149200
علي قلي‌زاده هافبک تيم شارلوا بلژيک حالا يکي از مدعيان اصلي ورود به ترکيب اصلي تيم ملي است و براي قرار گرفتن در ليست تيم ملي براي حضور در جام ملت‌هاي آسيا تلاش مي‌کند.

 هافبک ايراني تيم شارلوا بلژيک اين روزها وضعيت خوبي را در ژوپير ليگ پشت سر مي‌گذارد و با دعوت به اردو‌هاي تيم ملي دوران اوج خود را طي مي‌کند. قلي‌زاده که با تصميم عجيب کي‌روش علي‌رغم خط خوردن از ليست تيم ملي براي جام جهاني روسيه کنار آن‌ها حضور داشت کمر همت بسته است که اين مرتبه به ليست 23نفره مدنظر سرمربي راه پيدا کرده و براي حضور در زمين مسابقه بجنگد.

 


او در بازي روز گذشته مقابل ترينيداد و توباگو با جانشيني کريم انصاري فرد تنها 15 دقيقه فرصت براي خودنمايي داشت و با تکيه به سرعت و تکنيکش توپ را به خوبي براي تيم ملي حفظ و به جريان درآورد. در دقايق آخر مسابقه هم با داخل پاي چپ پاس زيبايي را به محوطه جريمه فرستاد که ضربه رامين رضاييان پس از برخورد به تيرک دروازه راهي اوت شد. بي شک قلي‌زاده با ادامه اين نمايش در تيم باشگاهي و اردوي‌هاي تيم ملي راهي بزرگترين تورنمنت  قاره کهن در سطح ملي خواهد شد. البته که قرار گرفتن در ترکيب اصلي کار بسيار سختي است و بايد بر روي قلي‌زاده به عنوان يک تعويض طلايي از سوي کارلوس کي‌روش حساب کرد.

 

ارسال در: جمعه 25 آبان ساعت 13:25 (1397/8/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن