اکنون که سواره هستيد به افق هم بنگريد!/اميد فراغت
شماره خبر : 149210

روزنامه نگار

آقاي صالحي اميري؛

جامعه امروز محصول ادبياتي ست که هر کدام از شما هم در ايجاد چنين شرايطي سهيم هستيد! صحبت از اين نيست که خوب يا بد است اما هر آن چه که در معرض نمايش عمومي ست و تبديل به واقعيت شده، محصول عملکردها بوده است


آقاي صالحي اميري؛
همان طور که شما عزيزان ميز و صندلي خدمت تان در معرض بازپس گيري قرار مي گيرد ناراحت و افسرده مي شويد آيا مردم ندارند که نسبت به مشکلات اقتصادي ناراحت و افسرده باشند؟! چطور و چگونه است که تاج ها و ...وقتي در برابر يک قانون عمومي داخلي که تصويب آن بر اساس ذهن خواني جامعه امروز است، به اجرا گذاشته شده، مقاومت صورت مي پذيرد پس مردم چه بايد بکنند؟!


آقاي صالحي اميري؛

سئوالي هست اين که آيا مردم صاحب اين سرزمين و متعلقات آن هستند و يا خير؟! اگر پاسخ آري ست پس چرا وقتي به اعتماد و باورشان آسيب وارد آمده است براي ترميم چنين آسيب هايي برخي بازنشستگان ساز ناکوک خود را کوک مي کنند و بدون توجه به اتمسفر و جو رواني جامعه با شمع به دنبال يافتن بند و تبصره هاي قانوني براي خدمت رساني بيشتر هستند؟!


آقاي صالحي اميري؛

رفتار برخي بازنشستگان نوعي قانون گريزي ست وقتي به دنبال بند و تبصره مي روند يعني اين که نص صريح قانون را گره گشا نمي دانند و درک نکردن نص صريح قانون  و به دنبال تبصره رفتن نوعي قانون گريزي به حساب مي آيد در جامعه اي زندگي مي کنيم که جوانان تحصيل کرده و متخصص بي شماري پشت درب هاي بسته افرادي که از خدمت رساني به مردم سير نمي شوند دچار ياس و نااميدي شده اند!


آقاي صالحي اميري؛
فکر کنم شما به عنوان يک نيروي بازنشسته امنيتي دغدغه تان حفظ و توسعه باشد و به استدلال  استقرايي يعني جزء به کل اهميت مي دهيد چرا که متوجه اهميت اين نکته هستيد که جزء کل را مي سازد. شايد حضور و عدم حضورهاي نيروهاي بازنشسته در کلان نگري اين روزهاي مسئولان ارشد به چشم نيايد اما همين جزئيات است که ارتباط مستقيم با اعتماد و باور عمومي دارد و عدم توجه به آن در نقطه اي از زمان آسيب زا خواهد شد!


آقاي صالحي اميري؛

آينده نگر، جامعه خوان و مردم دان  و متوجه مشکلات زير پوست شهر باشيد امام صادق عليه السلام مي فرمايند خودتان را در مظان اتهام قرار ندهيد استمرار حضور برخي بازنشسته ها به نوعي اتهام دور زدن قانون را به ارمغان آورده است! به گونه اي باشيد که جامعه باور کند که سواره ها حال و قال پياده ها را مي دانند! اکنون که سوار بر مسئوليت هاي تان هستيد به افق هم نگاهي بيندازيد!.اختصاصي (وب سايت رسمي روزنامه نود)

ارسال در: جمعه 25 آبان ساعت 18:25 (1397/8/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن