ميثاقيان سرمربي جديد خونه به خونه از اهدافش مي گويد!
شماره خبر : 149212
ميثاقيان: عاشق انجام کارهاي سخت هستم

سرمربي جديد تيم خونه به خونه بابل مي‌گويد که هدفش انجام يک کار سخت همراه با اين تيم و کسب نتايج خوب با نماينده مازندران در ليگ دسته اول است.

اکبر ميثاقيان سرمربي جديد تيم خونه به خونه بابل که بعد از ظهر امروز هدايت اين تيم را برعهده گرفت در خصوص بازگشت دوباره‌اش به مازندران و شرايط تيم جديدش گفت: شرايط خونه به خونه پيچيده است اما من عاشق انجام کارهاي سخت هستم و آن را دوست دارم. اينجا کار کردن خيلي سخت است اما خوشحالم که به تيم خونه به خونه بازگشتم.

 

وي در ادامه گفت: کار بسياري سختي در پيش داريم اما من اينجا آمدم که کمک کنم تيم به جايگاه مدنظر مالک باشگاه بازگردد و ان‌شالله بتوانيم رويه و روند جديدي در تيم حاکم و کمک کنيم بازيکنان جواني که در اين تيم عضويت دارند در آينده به ستاره‌هاي فوتبال ايران تبديل شده و راه پيشرفت را طي کنند.

 

نماينده شهر بابل که تمامي بازيکنان ستاره خود را ابتداي فصل از دست داد در حال حاضر با کسب نتايج ضعيف و جمع آوري پنج امتياز از 11 مسابقه در رده پانزدهم جدول حضور دارد. حالا آن‌ها به دنبال اين هستند با اتکا به تجربه ميثاقيان به رده‌هاي مياني جدول صعود کرده و از خطر سقوط به دسته دوم بگريزند.

ارسال در: جمعه 25 آبان ساعت 18:46 (1397/8/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن