عذرخواهي که نکردند هيچ، طلبکار هم شدند!
شماره خبر : 149219
بعد از درگيري اوسيانو، دستيار کارلوس کي روش با خبرنگار ورزش سه به اتهام اينکه از لوپز سوالي را پرسيده است انتظار داشتيم فدراسيون فوتبال در اطلاعيه اي که صادر مي کند از اهالي فوتبال به خصوص جامعه رسانه عذرخواهي کند اما ...

حتي اگر سوال خبرنگار ورزش سه سوالي به زعم بخش رسانه اي تيم ملي اشتباه بوده و نبايد پرسيده مي شده و حتي اگر مکاني که در آن سوال پرسيده شد مکاني اشتباهي بوده باز هم نبايد اوسيانو گردن کلفتي مي کرد و به خبرنگار ورزش سه حمله ور مي شد چرا که استاديوم فوتبال چاله ميدان نيست و مربي تيم ملي هم بزن بهادر!


فدراسيون فوتبال عذرخواهي که نکرد طلب کار هم شد. ظاهرا از اين پس اگر خبرنگاري سوالي بپرسد که باب ميل مصاحبه شونده نباشد کسي که مخاطب است حق دارد با خبرنگار به صورت فيزيکي درگير شود و هر آنچه دلش مي خواهد بگويد. گفتمان در عصر ارتباطات و هزاره سوم بيهوده است و هر کسي که در اين فوتبال عصباني شد مي تواند دست به هر رفتاري که دوست داشت بزند. ديگران هم محکوم هستند به بهانه اينکه مربي مورد نظر پيراهن تيم ملي را برتن کرده و جام ملت ها در پيش است و ...


اطلاعيه بخش رسانه اي تيم ملي را بخوانيد:


به دنبال درج برخي اخبار در مورد اتفاقات پس از ديدار براي ترينيداد و توباگو، بخش رسانه اي تيم ملي اطلاعيه اي صادر کرد.


به گزارش سايت رسمي فدراسيون، در اتفاق رخ داده چند موضوع قابل بررسي است:


طي چند روز گذشته صحبت هاي بي پايه و اساسي توسط مهرداد مسعودي که اصولا کارشناس رسمي بي بي سي است، مطرح شده است


1- تاکيد مي داريم که اين موضوع به صورت کامل کذب بوده و اساسا تکذيب مي کنيم.


2- فدراسيون فوتبال ايران شکايت رسمي خود را در مورد مهرداد مسعودي به فدراسيون فوتبال قطر، فيفا و کنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال کرده و همينطور ايشان از تمامي ارتباط ها، ورودي و نزديکي ايشان به تيم ملي ممنوع خواهد شد و به هيچ عنوان اجازه همکاري با تيم ملي فوتبال ايران را نخواهد داشت.


3- لازم به ذکر است که بيش از صد نفر ديگر در روز مسابقه فينال ليگ قهرمانان آسيا در محل VVIP ورزشگاه آزادي حضور داشتند و تنها ايشان اين تهمت ها و دروغ ها را مطرح کرده و عمدا براي گمراه کردن اذهان هواداران، ابراز خوشحالي زيکو را به دستيار برزيلي – پرتغالي که دوستي قديمي با زيکو داشته به تيم ملي مرتبط کرده است. اين رفتار و دروغ هاي مسعودي غيرقابل قبول و تاسف آور است.


4- اتفاقي که پس از ديدار تيم ملي در ورزشگاه رخ داد توسط يکي از خبرنگاراني بود که بدون احترام به قوانين برگزاري مسابقات فوتبال و با حضور در مکاني در استاديوم که نمي بايست حضور داشته باشد (پشت دروازه تيم ملي در طول تمرين بازيکنان پس از بازي) و همينطور در نزديکي اتوبوس تيم ملي اصرار به گرفتن مصاحبه در خصوص موضوعي بود که مسعودي آن را مطرح کرده بود که موجب ناراحتي کمک مربي تيم ملي شده است.


به هر حال همه اهالي رسانه هميشه براي اعضاي تيم ملي قابل احترام بوده و خواهند بود و همه ما در تيم ملي و باشگاه ها در تلاش براي اعتلاي نام ايران هستيم و در واقع همه ما بايد تلاش کنيم تا موجبات آرامش و تمرکز تيم ملي را مهيا کنيم. زماني که ما در تلاش براي دفاع از واقعيات، حقيقت و صداقت هستيم اين مطلب مي بايست به عنوان نشانه اي از احترام و وجاهت قلمداد شود و قطعا فدراسيون فوتبال تمام تلاش خود را براي موفقيت تيم ملي در مسابقات جام ملت هاي آسيا به کار خواهد بست و نسبت به اين موضوعات آگاه بوده و از ايجاد جريان هاي مخرب عليه تيم ملي جلوگيري به عمل خواهد آورد.

ارسال در: شنبه 26 آبان ساعت 13:19 (1397/8/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن