انتقاد شديد کي‌روش از چمن آزادي
شماره خبر : 149221
کي‌روش که بعد از پيروزي مقابل ترينيداد و توباگو حاضر به مصاحبه با خبرنگاران ايراني نشده بود در رختکن با يک خبرنگار ترينيدادي که براي پوشش اين بازي به ايران آمده بوده مصاحبه کرده است.

 نشريه‌ي گاردينِ ترينيداد و توباگو که در اين کشور کارائيبي منتشر مي‌شود امروز با انتشار گزارشي به مصاحبه‌اي اشاره کرد که خبرنگار اين نشريه در رختکن تيم ملي ايران در ورزشگاه آزادي با کارلوس کي‌روش سرمربي تيم ملي انجام داده است. خبرنگار اين نشريه‌ي ترينيدادي مي‌نويسد که کي‌روش در ابتداي مصاحبه به او گفته که از سطح بالاي تيم ملي ترينيداد و توباگو تحت تاثير قرار گرفته است.


 
کي‌روش در اين مصاحبه گفته:" متاسفانه امروز کيفيت زمين چمن براي هر دو تيم خوب نبود چون اين چند روز در ايران خيلي باران باريده. ولي به نظر من اين بازي براي هر دو تيم مزاياي زيادي داشت. ما از سال 2014 تا امروز همديگر را نديده بوديم. البته نسبت به آن روزها خيلي چيزها تغيير کرده. فقط بعضي از بازيکنان آن زمان ترينيداد هنوز در تيم ملي شما هستند و در تيم ملي ايران هم فقط دو سه بازيکن از آن روزها در تيم ملي حضور دارند ولي ديديم که بازي ما به همان کيفيت بازي سال 2014 برگزار شد. از اينکه فرصت پيدا کرديم که دوباره مقابل ترينيداد و توباگو بازي کنيم خوشحالم".

 

کي‌روش در ادامه‌ي مصاحبه مي‌گويد:" من از توان ترينيداد براي جنگيدن، بازي کردن و ضدحمله تحت تاثير قرار گرفتم. شک ندارم در شرايط محيطي بهتر، تيم شما به مراتب بهتر از اين بازي مي‌کند. متاسفانه به دليل وضعيت بد چمن امروز بازيکنان تکنيکي ايران و به همچنين بازيکنان تکنيکي ترينيداد نتوانستند خودشان را نشان بدهند".

 

کي‌روش در ادامه گفت:" وضعيت بد چمن استاديوم روي بازي هر دو تيم تاثير گذاشت و من شک ندارم اگر زمين شرايط بهتري داشت هر دو تيم مي توانستند به مراتب بهتر بازي کنند. چه بازيکنان تکنيکي ايران و چه بازيکنان تکنيکي ترينيداد در زمين بهتر مي توانستند توانايي هاي خود را بهتر به نمايش بگذارند".

 

به گزارش نشريه‌ي ترينيدادي، کي‌روش که چهار سال پيش هم با ايران در يک بازي دوستانه به مصاف ترينيداد رفته به خبرنگار اين نشريه گفته که در تيم ملي ترينيداد پيشرفت‌هاي قابل ملاحظه‌اي اتفاق افتاده. کي‌روش به خبرنگار ترينيدادي مي‌گويد که تيم ملي اين کشور متراکم‌تر، تهاجمي‌تر و سازمان‌يافته‌تر از قبل بازي مي‌کند و با جواناني که به ترکيب اين تيم اضافه شده سرشار از انرژي است.

 

کي‌روش در ادامه‌ي مصاحبه‌ي خود مي‌گويد:" به نظر من شما آينده‌ي روشني در پيش داريد. مي‌خواهم از شما به خاطر اين فرصت و به خاطر اين بازي دوستانه تشکر کنم. بازي با ترينيداد براي ما فرصت بي‌نظيري است چون بازيکنان ما مي‌توانند در مقابل فوتباليست‌هايي بازي کنند که تکنيک بالا دارند، سرعتي هستند، فوتبال را مي‌شناسند و قدرت بدني‌شان بالا است. براي همين ما مي‌توانيم از بازي مقابل ترينيداد چيزهاي زيادي ياد بگيريم و پيشرفت کنيم".

ارسال در: شنبه 26 آبان ساعت 13:29 (1397/8/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن