نبي قدر برانکو را بيشتر از هواداران مي داند!/اميد فراغت
شماره خبر : 149222
روزنامه نگار

محمد مهدي نبي قدرت ايجاد ثبات و روند رو به رشد پرسپوليس را دارد با توجه به اين که از جنس فوتبال است و بدون ورود به سياست اما ادبيات پيدا و پنهان مديريت موجود کشور را مي داند و بر اساس داشته ها دست به اقدام و عمل مي زند!


اختلاف موجود برانکو و کي روش قابل حل بود اگر در نطفه نسبت به دورنماي اين اختلافات اقدام دورانديشانه صورت مي پذيرفت
اين که برخي هواداران پرسپوليس نسبت به ورود محمد مهدي نبي به ساختار مديريت پرسپوليس احساس نگراني دارند نه به دليل شناخت خويش بلکه به علت تزريق هايي ست که عده اي از آمدن دبير کل سابق فدراسيون فوتبال ضرر خواهند کرد!


قدرت تعامل نبي به گونه اي ست که صداي بسياري از مشکلات به بيرون درز نخواهد کرد و به نوعي مديريت تاخيري او در نقطه اي که تصميم ها سمت و سوي احساسي دارد مي تواند کمک حال جريان رو به جلوي پرسپوليس باشد!


بايد پذيرفت که گل بي عيب خداست بنابراين با اين ذهنيت بايد پذيرفت که حضور محمد مهدي نبي در اين شرايط براي پرسپوليس و هواداران سودآور است چرا که نحوه تعامل با مديريت هاي دولتي يک اساسنامه ذهني قوي مي خواهد که بداند در چه فضايي بايد چه تدبيري داشت!


به نظر نگارنده نبي مثل هواداران پرسپوليس طرفدار برانکوست. اين درست که رابطه نبي با کي روش معقول بوده است اما اين معقولي دليل بر سردي رابطه هاي ديگر نيست!


روابط انسان ها تعريف شده است و نکته مهم اين که محمد مهدي نبي مي داند کي روش پس از جام ملت ها رفتني خواهد بود! به همين دليل کاريزماي مديريت خود را تحت تاثير چنين روابطي نخواهد گذاشت و اگر نبي مديرعامل پرسپوليس شود اولويت اول و آخر ايشان موفقيت پرسپوليس و شخص برانکو خواهد شد شايد با حضور نبي در ساختار مديريت پرسپوليس، کي روش تبديل به مخالف نبي شود!

ارسال در: شنبه 26 آبان ساعت 21:14 (1397/8/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن