کي‌روش: روياي کسب طلاي جام ملت‌ها را داريم
شماره خبر : 149224
سرمربي تيم ملي ايران اميدوار است با اتحاد و همدلي اعضاي تيمش بتوانند در جام ملت‌هاي آسيا به موفقيت برسند.

سومين مرحله آماده‌سازي اردوي تيم ملي ايران پس از جام جهاني روسيه و در راه جام ملت‌هاي آسيا در حال برگزاري است و کارلوس کي‌روش و شاگردانش پس از پيروزي در ديدار تدارکاتي برابر تيم ملي ترينيداد و توباگو، به دنبال نتيجه گرفتن در بازي دوستانه پيش رو مقابل ونزوئلا هستند.

کارلوس کي‌روش که اخيرا مصاحبه‌اي انجام نداده بود، در جديدترين پيامي که منتشر کرده به اتحاد و همدلي تيمش اشاره داشته و نوشته است:

«ما براي آنها بازي مي کنيم؛ مردم...
پس از يک عملکرد خوب ديگر و پيروزي برابر ترينيداد و توباگو، که ما به تمام طرفداران وفادار تيم ملي تقديم مي‌کنيم. همچنان مثل قبل، با تعهد و تمرکز قوي مبارزه مي‌کنيم براي کساني که هميشه با ما هستند و هرگز ما را تنها نمي گذارند."KHEYLI MAMNOON "
مي‌دانيم که چه چيزي داريم، اما ما همچنين مي‌دانيم که چه چيزي هستيم و براي رسيدن به چه چيزي تلاش مي‌کنيم. هيچ چيز و هيچکس نمي‌تواند اتحاد و روحيه تيم ما را شکست دهد.
بدون توجه به مشکلات، ما همچنان براي رسيدن به رويايمان که به چالش کشيدن طلاي جام ملت‌هاي آسيا است، به تلاش خود ادامه مي‌دهيم.
هر روز با دلبستگي و روحيه کاري بالا قطره‌هاي عرق را به طلا تبديل خواهم کرد، با الهام گرفتن از جام جهاني برزيل 2014، استراليا 2015 و روسيه 2018.
به‌عنوان تيم اول آسيا در رتبه بندي فيفا، تقريبا براي 5 سال، با 88 بازي بين المللي (63? برد، 25? تساوي، 12? باخت) افتخار مي‌کنيم که بهتر از هميشه شويم و پيراهن تيم ملي را در جايگاه بالاتر و مقام رفيع تر قرار دهيم.
مسابقه بعدي آماده سازي: ونزوئلا!
همه براي تيم ملي!»

 

ارسال در: يکشنبه 27 آبان ساعت 02:06 (1397/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن