اعلام راي بازي جنجالي سايپا – پرسپوليس
شماره خبر : 149230
ا وجود اتفاقات عجيب و غريبي که در پايان بازي سايپا – پرسپوليس رخ نداد هيچ کس محروم نشد! آنچه که در پايان اين بازي ديده شد درگيري هاي فيزيکي بين بازيکنان و حتي مربيان بود.

 

 در راي کميته انضباطي اين چنين آمده است: ديدار تيم هاي سايپا تهران و پرسپوليس تهران در هفته دهم روز 3 آبانماه در ورزشگاه تختي برگزار شد که از سوي محمد دايي، مربي تيم سايپا تهران تخلفاتي مبني بر رفتار غير مسئولانه و اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وي به توبيخ کتبي محکوم شد.


مهرداد کفشگري و رضا اسدي، بازيکنان تيم سايپا تهران به دليل درگيري با بازيکنان تيم مقابل که از داخل زمين تا رختکن ادامه داشت، هر نفر به توبيخ کتبي و پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند.


شجاع خليل زاده و رادو شوويج، بازيکنان تيم پرسپوليس به دليل درگيري با بازيکنان تيم مقابل که از داخل زمين تا رختکن ادامه داشت، هر نفر به توبيخ کتبي و پرداخت 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند. تيم پرسپوليس تهران به خاطر فحاشي تماشاگرانش و پرتاب بطري به سمت داور به پرداخت 100 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

 

همان طور که اشاره شد در جريان اين بازي به خصوص بعد از گل تيم سايپا اتفاقاتي در زمين رخ داد که زيبنده نبود. اين درگيري ها به پايان بازي کشيده شد و شاهد رفتارهاي زشتي از سوي بازيکنان دو تيم و حتي کادر فني بوديم. صحبت از اين بود که علي دايي به يک خبرنگار کشيده زده است. هر چند علي دايي اين خبر را رد کرد اما در ادامه فيلمي ازعلي دايي منتشر شد مبني بر اينکه به يکي از ماموران حراست درگيري فيزيکي پيدا کرده است.


در چنين شرايطي انتظار مي رفت کميته انضباطي راي قاطع تري را براي اين پرونده صادر مي کرد.


به هر صورت پرونده اين بازي جنجالي با تويبخ و جريمه نقدي بسته شد! جالب اينکه کميته انضباطي در راي صادره به درگيري بازيکنان دو تيم با از زمين تا رختکن اشاره مي کند اما جريمه اي که براي اين بازيکنان در نظر مي گيرد توبيخ است و کمي هم جريمه نقدي.

ارسال در: يکشنبه 27 آبان ساعت 11:19 (1397/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن