پرسپوليس - پيکان؛ به ياد کامبک ناتمام ياران آقا کريم
شماره خبر : 149233
حدود 12 سال پيش تيم هاي پرسپوليس و پيکان ديداري خاطره انگيز را در ورزشگاه آزادي رقم زدند.

آن زمان تيم جذاب مصطفي دنيزلي با پيراهن راه راه قرمز و سفيد پرسپوليسي ها را اميدوار به قهرماني دوباره در ليگ کرده بود. تيم مصطفي پاشا فوتبالي سراسر هجومي و زيبا ارائه مي کرد که البته با نقص هايي جدي در دفاع همراه بود و همين باعث مي شد نتوانند در بازي ها به نتايج مطلوب برسند. در هفته بيستم پرسپوليس و پيکان در هواي بسيار سرد آزادي و در مقابل 40 هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که اين بازي در نهايت 7 گل را در بر داشت.

 

در دقيقه 14 پيکان با ضربه زيباي ميثم خسروي از داخل محوطه جريمه گل اول را به ثمر رساند. چند دقيقه بعد اشتباه بچه گانه ابوالفضل حاجي زاده توپ را در اختيار پيکاني ها قرار داد و طهماسبي با شوتي استثنايي از فاصله 40 متري دروازه فرشيد کريمي را باز کرد اما اين تازه ابتداي داستان اين مسابقه بود.

 

 

پس از اين که کريم باقري يک پنالتي را از دست داد، ايمان حيدري و محمدرضا طهماسبي دو گل ديگر براي آسماني پوشان به ثمر رساندند تا در فاصله 30 دقيقه تا پايان بازي، نتيجه بازي 4-0 شود.

 

در دقيقه 60 بار ديگر پرسپوليسي ها صاحب يک ضربه پنالتي شدند و اين بار مهرزاد معدنچي موفق شد دروازه پيکان را باز کند. او پس از گل توپ را يک بار ديگر محکم به تور دروازه پيکان شوت کرد که با واکنش تيم ميهمان همراه بود. 24 دقيقه بعد، فراز فاطمي با يک ضربه جالب اختلاف را به دو گل رساند و در دقيقه 91 نيز کريم باقري موفق شد با شوتي استثنايي پنالتي اش را جبران کرده و سرخپوشان را در آستانه بازگشتي تاريخي قرار بدهد.

 

 

اما در 4 دقيقه وقت اضافي تيم دنيزلي نتوانست يک گل ديگر بزند تا پيکاني ها با نتيجه 4-3 پيروز مسابقه بشوند. اگر پرسپوليس در آن بازي پيروز مي شد، مي توانست به مقام قهرماني برسد.

 

ارسال در: يکشنبه 27 آبان ساعت 12:15 (1397/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن