تعويض طلايي استقلال؛ سرور جانشين نويماير
شماره خبر : 149234
بازگشت ستاره ازبک در نيم فصل مي تواند آبي ها را براي بازگشت به اوج بسيار خوش بين کند.

 

 

 سرور جپاروف 36 ساله در ابتداي فصل با يک اشتباه بزرگ شانس حضور در ليگ قهرمانان آسيا را با بد سليقگي با حضور روي نيمکت يک تيم قزاقستاني عوض کرد تا استقلال و خود او از اين موضوع به شدت متضرر شوند.

 

استقلالي ها در غياب او ديگر در وسط زمين رهبر ارکستر خود را از دست دادند و تيم شفر بي سرور در خط حمله هنوز به ميانگين يک گل در هر ديدار نيز نرسيده است.

 

نويماير نيز در استقلال نتوانسته انتظارات را برآورده کند و به استثنا چند پاس خوب و چند سانتر دقيق نشاني از يک بازيکن درجه يک نداشته تا آبي ها از همين حالا در تکاپوي انجام يک تعويض طلايي باشند.

 

جپاروف براي بازگشت به استقلال پيش قدم شده و شفر نيز به بازگشت اين بازيکن تمايل زيادي دارد تا به اين ترتيب اين جا به جايي مهم هم اکنون در حال نهايي شدن باشد. با اضافه شدن سرور جپاروف استقلال دوباره در مرکز زمين مي تواند نظم هميشگي خود را به دست بياورد و حتي حضور ?? دقيقه اي او در هر ديدار نيز مي تواند به آبي ها کمک زيادي انجام دهد.


از سوي ديگر يکي از مهم ترين موضوعات، فسخ قرارداد با نويماير است. موضوعي که در ابتدا سخت و دشوار به نظر مي رسيد اما شنيده ها حاکي از اين است که نويماير نيز از حضور در تهران راضي نيست و اگر استقلالي ها پول نقد در اختيار داشته باشند شايد خيلي سريع بتوانند با يک هزينه اندک، پرونده يکي از خريدهاي نا موفق خود را ببندند تا به اين ترتيب نويماير بي دردسر از جمع آبي ها جدا شود.


البته استقلال هنوز براي بازيکنان خارجي يک جاي خالي در ليست خود دارد اما قطعا پايان همکاري با اين بازيکن براي مديران استقلال در اولويت است.


استقلال در نيم فصل دوم براي ليگ، سهميه آسيايي و ليگ قهرمانان رقابت هاي دشوار و مهمي را در پيش دارد و يک سرور با تجربه قطعا کمک بزرگي براي اين تيم در روزهاي سخت زمستان و بهار خواهد بود.

ارسال در: يکشنبه 27 آبان ساعت 12:30 (1397/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن