تيم دوم تراکتور هم کهشکاني‌ است(عکس)
شماره خبر : 149243
تراکتورسازي در غياب ملي‌پوشان و دو بازيکن خارجي اش هم ستاره‌هاي زيادي را در ترکيب خود دارد.

 تيم تراکتورسازي امروز در ديداري تدارکاتي مقابل عقاب تبريز به ميدان رفت و به برتري 6 بر صفر رسيد. نکته قابل توجه در ترکيب تراکتورسازي در بازي امروز غيبت 6 بازيکن ملي‌پوش و البته دو ستاره خارجي و بازيکن اخراج شده اين تيم بود.


تراکتورسازي در غياب مسعود شجاعي، اشکان دژاگه و احسان حاج صفي که در اردوي تيم ملي بزرگسالان هستند و علي طاهران ، محمد مسلمي پور و محمدرضا آزادي که به اردوي اميدها رفته‌اند مقابل عقاب بازي کرد. همچنين آنتوني استوکس و لي اروين دو ستاره خارجي که به مرخصي رفته‌اند و علي عبدالله‌زاده که به دليل مسائل انضباطي از تمرينات منع شده نيز در اين بازي حضور نداشتند.

 


با اين وجود اين همه غايب اما تراکتورسازي ستاره‌هاي زيادي را در ترکيبش جا داده بود. بازيکناني مثل محسن فروزان، محمد طيبي، ايمان سليمي،‌دانيال اسماعيلي‌فر، احسان پهلوان،‌ مهدي مهدي‌پور ، قائم اسلامي‌خواه، عليرضا نقي‌زاده، رضا شربتي، محمدرضا مهدي‌زاده، يوکيا سوگيتا و... در بازي تدارکاتي امروز به ميدان رفتند و قدرت خود را به رخ کشيدند.


اين مساله نشان مي‌دهد تراکتورسازي علاوه بر نفرات ملي‌پوش و خارجي‌هايش بازيکنان توانمند ديگري دارد که در مواقع لزوم مي‌توانند در ترکيب اين تيم بازي کنند و خوش بدرخشند. نفراتي که در تيم‌هاي قبلي خود هرکدام ستاره بودند و حالا در تراکتورسازي شايد فرصت کمتري براي بازي کردن داشته باشند.

ارسال در: يکشنبه 27 آبان ساعت 19:28 (1397/8/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن