بدترين دروازه بان سال 2018 کيست؟!
شماره خبر : 149254
سال 2018 به هيچ عنوان براي دروازه بان هاي بزرگ جهان سال موفقيت آميزي نبود، آنها حتي نيمي از سطح انتظاراتي که از نامشان هم مي رفت را نتوانستند برآورده کنند.

بر خلاف آنچه که از بزرگ ترين دروازه بان هاي جهان در سال جنجالي 2018 انتظار مي رفت، آنها جز نا اميدي و ناکامي هيچ دستاوردي را حاصل نکردند تا محافظان دروازه هاي حياتي، به سادگي هرچه تمام تر راه را براي ورود دشمنان باز کنند و بدل به نقطه ضعفي براي تيم خود شوند! شايد پس از شنيدن عنوان "بدترين دروازه بان سال 2018" به صورت ناخودآگاه ذهنتان درگير اسامي چون ويلي کابايرو و.... شود، اما واقعيت شوکه کننده تر از آنچه که در ظاهر به نظر مي رسد است.

 

 

داويد دخيا

داويد دخيا
داويد دخيا

 

تيمي که نام داويد دخيا را در ترکيب خود مي بيند، فشاري کاذب را تجربه خواهد کرد! تمام اين فشار ها سال ها پيش توسط خود او به مخاطبين القا شد؛ پسر جواني که از مادريد تا الدترافورد را با سوپر سيو هاي خود بيمه کرده بود بدترين سال فوتبالي اش را در 2018 تجربه کرد؛ دخيا نه در منچستر يونايتد و رقابت هاي ليگ برتر فصل 2018/19 موفق ظاهر شد و نه در تيم ملي اسپانيا و جام بيست و يکم که پاشنه آشيل اصلي ماتادور ها بود!

 

تيبو کورتوا

تيبو کورتوا
تيبو کورتوا

 

کورتوا به طور معمول در تيم ملي بلژيک تا پيش از ديدار شب گذشته برابر سوئيس بسيار موفق تر از رقابت هاي باشگاهي ظاهر مي شد، اما به نظر مي رسد اين طلسم هم ديگر شکسته باشد؛ روزهاي بسيار بد کورتوا از همان زماني آغاز شد که او به بدترين شکل ممکن در برابر مسي و بارسلونا آن هم در استمفورد بريج تحقير شد تا روند بسيار بد تيبو شکل بگيرد؛ هرچند که در روسيه 2018 به مراتب کورتوا موفق تر و قابل اعتماد تر ظاهر شد، اما با شروع رقابت هاي باشگاهي و پيوستنش به رئال مادريد باز هم آن روزهاي فاجعه وار برايش رقم خورد تا اين بار او افت وحشتناکش را به تيم ملي هم سرايت دهد و سال سياه خود را تکميل کند.

 

جان لوئيجي بوفون

جان لوئيجي بوفون
جان لوئيجي بوفون

 

پيرمرد افسانه اي دروازه ها بدترين ظلم ممکن را از سوي جامپيرو ونتورا به خود تحميل شده ديد؛ عدم حضور ايتاليا در جام جهاني 2018 روسيه يکي از بدترين خاطرات حرفه اي محبوب ترين سنگربان دنيا را رقم زد تا در روزهاي هيجان زدگي، او بازي هاي ملي رسما خداحافظي کند و تصميمي عجيب تر را به دنبال آمن اتخاذ نمايد! ترک تورين و حضور در پاري سن ژرمن عملا تمام وجهه او را تحت تاثير  قرار داد تا در پارک دو پرنس بوفون دوست داشتني نيمکت نشين آلفونسو آرئولا شود و يکي از بدترين سال هاي فوتبالي عمرش را در 2018 تجربه کند.

 

مانول نوير

مانوئل نوير
مانوئل نوير

 

کاپيتان و رهبر منشافت که چهره  و جايگاهي دست نيافتني را در دنياي فوتبال از آن خود کرده است، به هيچ عنوان در سال 2018 در حد و اندازه هاي نام خود نبود! مصدوميت بسيار تلخ در عرصه باشگاهي و دوري بلند مدتش از ميادين و همچنين نمايش غير قابل قبول او در تيم ملي آلمان و رقم زدن فاجعه اي بزرگ، سالي سياه و غم انگيز را براي هيولاي ژرمن ها ترتيب داد تا عملا نوير را به عنوان يکي از بدترين هاي جهان در سال 2018 قلمداد نمايند.

ارسال در: دوشنبه 28 آبان ساعت 14:16 (1397/8/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن