کارشناس داوري درباره صحنه مشکوک به گل محمد قاضي نظر داد
شماره خبر : 149263
مظفري‌زاده: شوت محمد قاضي گل نشد

سعيد مظفري‌زاده درباره قضاوت مهدي مرجان‌زاده در ديدار امشب پرسپوليس و پيکان که با برتري 2 بر يک شاگردان برانکو همراه بود، اظهار کرد: مرجان زاده، داور خراساني پرسپوليس و پيکان در اکثر دقايق حساس اين بازي توانست قضاوت قابل قبولي داشته باشد.

 

 

او ادامه داد: مرجان‌زاده به صحنه‌ها نزديک بود، بسيار با اعتماد به نفس قضاوت کرد و تحت تاثير رفتار، بازيکنان يا فشار جو استاديوم براي اعلام خطاها قرار نگرفت.

مظفري‌زاده اضافه کرد: در صحنه منجر شدن به گل اول پرسپوليس، حرکت مدافع پيکان خطا به نظر نمي‌رسيد و داور در اين صحنه مرتکب اشتباه شد.

 

کارشناس داوري فوتبال ايران تصريح کرد: نکته‌اي که مرجان‌زاده بايد به آن توجه داشته باشد، اين است که بايد در کنار خطاهاي تيمي، در جرايم شخصي بازيکنان نيز دقت بيشتري داشته باشد؛ ازجمله در دقيقه 12 تکل شايان مصلح بر روي مهدي مومني مستحق کارت زرد بود و همينطور در دقيقه 26 ضربه دست علي حمودي که به صورت اميد عاليشاه برخورد کرد، اين صحنه نيز مطابق قانون بايد با کارت زرد همراه مي‌شد.

 

او درباره صحنه مشکوک به گل در شوت دقايق پاياني محمد قاضي عنوان کرد: در دقيقه 84 ضربه محمد قاضي به صورت کامل از خط دروازه پرسپوليس عبور نکرد و تصميم تيم داوري در آن صحنه براي ادامه بازي کاملا درست بود.

ارسال در: دوشنبه 28 آبان ساعت 18:57 (1397/8/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن