آلمان 2-2 هلند: پاياني که لو مستحقش بود!
شماره خبر : 149268
تيم ملي هلند با کسب تساوي 2-2 مقابل آلمان، توانست به جمع چهار تيم پاياني رقابت هاي ليگ ملت هاي اروپا صعود کند.

در اين ديدار ابتدا اين شاگردان يواخيم لوو بود که با دو گل زودهنگام از حريف پيش افتادند اما هلندي ها با زدن دو گل در دقايق پاياني، توانستند به نيمه نهايي رقابت هاي ليگ ملت هاي اروپا صعود کنند.

آلماني ها بازي را بهتر آغاز کردند و در همان دقايق ابتدايي، يکي دو موقعيت نصفه و نيمه روي دروازه حريف به وجود آوردند تا اينکه در دقيقه 9، تيمو ورنر توانست دروازه هلند را باز کند.

پاس عالي سرژ گنابري به پشت مدافعان هلند، پشت محوطه جريمه به ورنر رسيد و او هم با يک شوت محکم و دقيق، توپ را به گوشه دروازه ياسپر سيله سن فرستاد.

برتري آلماني ها ادامه داشت و بازيکنان اين تيم که کاملا بر بازي مسلط بودند، در دقيقه 19 توانستند به گل دوم برسند. پاس عالي توني کروس به پشت خط دفاعي هلند، به لروي سانه رسيد و شوت او بعد از برخورد به مدافع حريف، در گوشه دروازه آرام گرفت.

هلندي ها که ديگر چيزي ها براي از دست دادن نداشتند، پيش کشيدند و براي دقايقي ابتکار عمل را در دست گرفتند اما توفيقي در ايجاد موقعيت نداشتند. در دقيقه 31، اين سرژ گنابري بود که با يک حرکت خوب، مي توانست گل سوم را براي آلمان به ثمر برساند اما ضربه او را سيله سن مهار کرد.

در ادامه بازي متعادل دنبال شد اما در دقايق پاياني اين نيمه، بازيکنان آلمان بار ديگر توپ و ميدان را در اختيار گرفتند و چيزي نمانده بود که در دقيقه 41، ضربه سر گنابري اختلاف به سه گل افزايش بدهد اما توپ با اختلاف کمي به بيرون رفت. در نهايت در اين نيمه توپ ديگري از خط دروازه ها عبور نکرد تا ژرمن ها با برتري 2-0 به رختکن بروند.

ارسال در: سه شنبه 29 آبان ساعت 01:25 (1397/8/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن