تقابل رقباي هم تيمي در بازي ايران - ونزوئلا
شماره خبر : 149269
رويارويي ايران و ونزوئلا در بازي دوستانه امشب مي تواند فرصتي مناسب براي تقابل دو رقيب و هم تيمي در باشگاه احمد گروژني روسيه باشد.

امشب ملي پوشان ايران در حالي يک سال بعد از برد 1-0 برابر ونزوئلا در ورزشگاه نايمخن هلند دوباره به مصاف اين حريف از آمريکاي جنوبي مي روند که حضور ميلاد محمدي در پست دفاع چپ مي تواند زمينه رويارويي جالبي براي اين بازيکن با رقيبش در باشگاه احمد گروژني روسيه فراهم کند.


ميلاد محمدي در باشگاه روس رقيبي از ونزوئلا در پست دفاع چپ دارد به نام وايکر آنخل که اين بازيکن 25 ساله به عنوان يکي از کليدي ترين مهره هاي تيم ملي ونزوئلا از سال 2016 با انتقال به احمد گروژني به رقيبي جدي براي ستاره ايراني تبديل شده است. قرار گرفتن اين دو هم تيمي در ترکيب بازي امشب مي تواند صحنه هاي جالبي رقم بزند که اين اتفاق مورد توجه رسانه هاي روس همين طور سايت باشگاه احمد گروژني نيز قرار گرفته است.


البته ميلاد محمدي از جام جهاني 2018 به اين طرف از برنامه هاي تاکتيکي کي روش و حضور در ترکيب 11 نفره اصلي دور شده است تا احسان حاج صفي در 28 سالگي همچنان انتخاب اول سرمربي پرتغالي براي دفاع چپ محسوب شود اما با اين حال محمدي با نمايش درخشاني که اين فصل در ليگ روسيه داشته مي تواند اين شانس را پيدا کند که امشب دوباره توانايي هاي خود را بروز دهد.

 

ارسال در: سه شنبه 29 آبان ساعت 11:30 (1397/8/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن