منصوريان: صخره هاي بزرگي پيش روي ماست
شماره خبر : 149417
عليرضا منصوريان در اولين تجربه مربي گري در فولاد شهر، مقابل پارس جنوبي جم با يک گل متحمل شکست شد اين در شرايطي بود که او مدت ها از ليگ برتر غايب بود .

تگ گل اين ديدار در دقيقه 20 توسط محمد نوري بازيکن کهنه کار و آماده اين روزهاي پارس جنوي جم از روي نقطه پنالتي به ثمررسيد.


پس از اتمام بازي او در کنفرانس مطبوعاتي با حوصله هميشگي پاسخگوي خبرنگاران بود.

 

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن پس از شکست يک بر صفر برابر پارس جنوبي در اولين تجربه خود بر روي نيمکت اين تيم اصفهاني گفت: « به مهدي  تارتار بابت اين پيروزي و شيوه خوب دفاعي تبريک مي گويم.  مهم نيست که گلشان از روي نقاطه پنالتي به ثمر  رسيده باشد  چون در ليگ ما نحوه گل زدن مهم نيست و تنها گلزني مهم است. آن‌ها يک گل زده‌اند و برنده شدند و به حريف تبريک مي‌گويم.»

 

وي در خصوص روند بازي گفت:« تيم من بايد از لحاظ روحي و رواني تقويت شود و آنچه مسلم است  تيم فشار زيادي را تحمل مي کند که در نيمه اول کاملا مشهود بود. همچنين بايد بگويم بار سنگيني روي دوش تک تک بازيکنان من قرار دارد که بايد با نفس عميق و يک فرياد اين فشار را از روي خود برداريم. »


عليرضا منصوريان  در ادامه گفت:«من بايد تيم را از فشار خارج کنم. ما براي خروج از فشار بايد مسير خود و هوادار را يکي کنيم.  درتيم هاي من وقتي مي بريم همه مي‌بريم و وقتي مي‌بازيم همه مي‌بازيم نه اين که امروز فقط منصوريان را بازنده قلمداد کنيم. با اين موجودي بايد تا نيم ‌فصل نقاط ضعف خود را پوشش دهيم و تجربه ذوب‌آهن مي‌تواند نقاط ضعف را به ما بشناساند.»

 

سرمربي ذوب‌آهن درباره بازي‌هاي بعدي ذوب‌آهن خصوصا  در ديدار مقابل پرسپوليس گفت:« ما نبايد تمرکز خود را روي تيم‌هاي بالايي يا پاييني بگذاريم. شرايط ما به گونه‌اي است که بايد در همه بازي‌ها برنده باشيم. اهميت ديدار با فولاد همانند بازي با پرسپوليس است. ما مثل دانش آموزي هستيم که خرداد را از دست داده و تنها فرصت در شهريور دارد. ما بايد در تمرينات خوب عمل کنيم. من فوتبالي ياد گرفته‌ام که با 50 درصد از بازيکنان اما با همدلي کامل مي‌شود موفق بود. ذوب‌آهن تيم متحدي داشته و اين اتحاد تجربه اتفاقات سخت مثل امروز را نداشته‌اند. اين اتفاقات روحيه تيم را به هم زده و ضريب اشتباه بازيکنان بزرگ بالا رفته است. وقتي در بين دو نيمه به آن‌ها تشر مي‌زنند، عملکردشان در نيمه بعدي بهتر مي‌شود. بايد با بازيکنان بيشتر صحبت کرد تا از زمين سربلند بيرون بيايند.»

 

وي  در خصوص بازي هاي پلي اف جام باشگاه هاي آسيا اضافه کرد:« دو پلي‌اف سنگين داريم که يکي از آن‌ها برابر الغرافه است. هر دو بازي پلي‌آف ما مثل صخره هستند که بايد از پيش رو برداريم. اگر بتوانيم از پلي‌آف‌ها رد شويم، از لحاظ اسمي گروه آساني داريم ولي تيم‌هاي خوبي هستند. در حال حاضر تنها تمرکزم روي سه بازي آينده است تا بتوانم شاکله تيم را بدست بياورم تا حس نباختن در تيم به وجود بيايد. ذوب‌آهن بايد به جايي برسد که با خوردن يک گل، استاديوم روي سرش آوار نشود. بازيکنان اين تيم بزرگ هستند و مي توانند از اين شرايط خارج شوند.»

 

او در انتهاي صحبت هايش در رابطه با عدم پخش بازي وحاشيه ايجاد شده اظهار نمود:«: اميدوارم که اين اشتباه سهوي باشد. اين که در کنار اسم ذوب‌آهن نام ايران نوشته نمي‌شود کمي جاي تامل دارد اما اميدوارم اين موضوع از روي عمد نباشد. هر چند که سکوت صداو سيما موجب مي‌شود تفکراتي ايجاد شود. تهران، اصفهان و آذربايجان با يکديگر فرقي نمي‌کند. چند سال پيش همه تيم‌ها حذف شدند و تنها نفت در آسيا باقي ماند و نماينده ايران بود. صداو سيما مي تواند از مردم اصفهان عذرخواهي کند و بيانيه‌اي دهد که اين اشتباهات سهوي بوده است اما سکوت تفکر ديگري را نشان مي‌دهد.»

ارسال در: شنبه 3 آذر ساعت 21:37 (1397/9/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن