ماجراي پيشنهاد فولاد به تارتار چه بود؟
شماره خبر : 149441
سرمربي تيم پارس جنوبي جم درباره شايعاتي که پيرامون جدايي اش از اين باشگاه مطرح شده بود، توضيحاتي را ارائه کرد.

مهدي تارتار سرمربي جوان پارس جنوبي جم در 3 سال گذشته عملکرد خيلي خوبي در اين تيم داشته و اين مساله را نتايج زردپوشان جنوبي فوتبال ايران به خوبي نشان مي دهد. تارتار در سال اول حضورش در پارس جم با اين تيم قهرمان ليگ يک شد و مجوز حضور در ليگ برتر را گرفت. در سال اول فعاليت پارس جم در ليگ برتر اين تيم با نتايج خود همه را غافلگير کرد و در نهايت با جايگاه پنجمي به کارش خاتمه داد و حالا نيز با وجود مشکلات فراواني که اين تيم دارد بار ديگر در رده پنجم قرار گرفته است.


اين شرايط خوب باعث شد تا طي روزهاي گذشته و با توجه به مشکلات مالي پارس جنوبي جم مسئولان فولاد خوزستان با مهدي تارتار صحبت هايي را انجام دهند و خواهان حضور او در تيم شان باشند. اگرچه تارتار با توجه به شرايط مالي پارس جم و اينکه هيچ دريافتي نداشته مي تواند آزادانه و بدون کسب رضايت از اين باشگاه يک طرفه قراردادش را فسخ کند اما مشخص است که او دوست دارد اگر قرار است رفتني در کار باشد، اين مسير در کمال دوستي و رفاقت باشد.


ماجراي پيشنهاد فولاد به تارتار و توافق با اين مربي به کنفرانس بعد از بازي پارس جنوبي جم و ذوب آهن هم کشيد و خبرنگاران در اين خصوص از اين مربي سوال کردند. پاسخ تارتار به سوال مهم درباره آينده اش اين بود: «در اين اوضاع اقتصادي که کشور ما دارد، کار کردن مجاني سخت است، بازيکنان ما با اين دريافتي سرشان را جلوي توپ مي گذارند، کادرفني ريالي دريافت نکرده، طبيعي است وقتي تيم نتيجه مي گيرد کادرفني و بازيکنان خواهان داشته باشند و من کتمان نمي کنم، مذاکراتي بوده است.»


سرمربي پارس جنوبي جم در بخش ديگري از حرف هايش اينطور بيان کرد: «درست است که من اينجا قرار داد دارم اما ريالي دريافتي نداشتم. مي توانم قراردادم را فسخ کنم و قانون مي گويد ميتواني آزاد شوي، ولي انصافا با داشتن اين بازيکنان نمي خواهم بروم، بازيکنان خيلي با شرف هستند و دوست دارم اينجا بمانم. يک مقدار پول آمده و جا دارد از آقاي موسوي مدير جديد منطقه آزاد تشکر کنم. اخباري که ما داريم نشان مي دهد پيگير مشکلات تيم است. مطمئنم با حضور ايشان و ديگر اعضاي هيئت مديره مشکلات ما حل مي شود و انشالله بتوانيم کنار بازيکنان و مردم بمانيم.»


مشخصا دل مهدي تارتار با تيمي است که 3 سال براي آن زحمت کشيده و خاطرات خوبي از آن دارد. او در صحبت هايش صراحتا اعلام کرد که اگر مشکلات مالي پارس جم حل شود، هرگز به جدايي فکر نمي کند و حالا اين اميدواري وجود دارد که مسئولان منطقه ويژه پارس جنوبي براي حل مسائل تيم پنجم جدول اقدام کنند.

ارسال در: يکشنبه 4 آذر ساعت 14:10 (1397/9/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن