مراديان: برد دراماتيک در تهران خيلي چسبيد
شماره خبر : 149482
دروازه بان تيم فولاد پس از برد مقابل پيکان گفت بازيکنان اين تيم مي خواهند روند نتيجه گيري را حفظ کنند.

 

 احسان مراديان دروازه بان تيم فولاد خوزستان درباره پيروزي دراماتيکي که پس از مدتها در ليگ برتر به دست آورند گفت: بعد از مدتها برديم و برد عجيبي هم به دست آورديم. اين نتيجه خيلي به ما چسبيد. در ابتدا که عصبي شده بوديم به خاطر دو گلي که دريافت کرديم ولي بعد از آن که 2 گل زديم، خيلي چسبيد. پيکان هميشه براي ما خطرناک بوده و در سال هاي اخير هر وقت براي بازي با اين تيم به تهران آمده بوديم، کار سختي داشتيم.

 

او افزود: چند بار مقابل پيکان يک بر صفر جلو افتاده بوديم ولي با نتيجه 2-1 مي باختيم. به همين دليل وقتي در اين بازي هم نتيجه 2 بر يک شد، گفتم حتما دوباره همان اتفاق ها قرار است بيافتد. اما خوشبختانه ناگهاني بر خلاف فکري که مي کرديم، ورق برگشت.

 

 

مراديان در مورد شرايط خودش نيز گفت: وضعيت خوبي دارم و خدا را شکر در فرم مناسبي هستم. بايد با تمرين روند خوب را ادامه دهم تا بتوانم هم به تيم کمک کنم و هم هفته به هفته پيشرفت کنم.

 

دروازه بان فولاد در ادامه پيرامون ديدار بعدي تيمش مقابل ذوب آهن اصفهان هم گفت: مي دانيم که ذوب آهن تيم خوبي است و با تغيير سرمربي به دنبال يک شوک مثبت است. اما ما هم تازه به راه درست برگشته ايم و قصد داريم پيروزي هاي خودمان را ادامه دهيم. فولاد در مسير خوبي قرار دارد و انشاالله روند رو به رشد را حفظ کنيم.

ارسال در: دوشنبه 5 آذر ساعت 20:30 (1397/9/5)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن