استوکس بدون خداحافظي از ايران رفت!
شماره خبر : 149555
مهاجم ايرلندي تراکتورسازي بامداد امروز تبريز را به مقصد استانبول ترک کرد تا به کشورش برگردد؛ اينطور که مشخص است او ديگر به ايران برنمي گردد.

آنتوني استوکس يکي از چهره هاي خبرساز فوتبال ايران طي روزهاي گذشته بوده است؛ مهاجم ايرلندي که در ابتداي فصل با سابقه خوب يکي از قراردادهاي گران قيمت فوتبال ايران را با تراکتورسازي امضا کرد و پيراهن اين تيم را پوشيد، توانست بازي هاي خوبي نيز انجام دهد و تا اينجاي فصل 8 گل به ثمر رساند.


استوکس اما بعد از بازي تراکتورسازي و ذوب آهن که با برد 4 بر يک شاگردان محمد تقوي همراه بود، براي مرخصي از ايران رفت و با تاخير چند روزه برگشت. تاخير او در ورود به ايران حاشيه هاي زيادي ايجاد کرد و حتي با وجود برگشتن قبل از بازي با پرسپوليس نام او در فهرست 18 نفره تراکتور قرار نگرفت.


در اين باره روز گذشته جلسه کميته انضباطي باشگاه تراکتورسازي با حضور برخي مسئولان و خود استوکس براي رسيدگي به وضعيت اين بازيکن برگزار شد و در نهايت دوطرف براي قطع همکاري بر سر بعضي مسائل توافق کردند اما هنوز مواردي باقي مانده است. بعد از انجام صحبت هاي طولاني سرانجام مهاجم ايرلندي که يکي از اميدهاي آقاي گلي در ليگ هجدهم محسوب مي شد بامداد امروز از ايران رفت. استوکس که به تازگي پدر و خواهرش را هم در ايران ديده بود، بامداد امروز همراه با آنها تبريز را به مقصد استانبول ترک کرد تا از آنجا راهي ايرلند کشورش شود.


مصطفي موسوي زنوز مدير روابط عمومي باشگاه تراکتورسازي در گفت و گو با خبرنگار "ورزش نود" خبر جدايي استوکس را تاييد کرد.


به اين ترتيب مهاجم ايرلندي باتجربه ديگر جايي در تراکتورسازي نخواهد داشت و مسئولان باشگاه تبريزي با توجه به کمبود بازيکن در خط حمله بايد بعد از انجام دو بازي سخت آينده بايد به فکر جذب يک يا مهاجم طراز اول باشند.


گفتني است؛ لي اروين مهاجم اسکاتلندي تراکتورسازي نيز هنوز به ايران برنگشته و احتمالا او نيز خواهان جدايي است. بايد ديد طي روزهاي آينده درباره او چه اتفاقي رخ خواهد داد.

 

ارسال در: پنجشنبه 8 آذر ساعت 20:03 (1397/9/8)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن