دو سوت سرنوشت ساز عليه ماشين سازي (عکس)
شماره خبر : 149561
شش روز بعد از ديدار جنجالي برابر سپاهان، شاگردان مهاجري باز هم عامل داوري را علت شکست خود برابر پرسپوليس مي دانند.

در مسابقه ديدني ماشين سازي برابر پرسپوليس، در حالي با سناريو شبيه به مسابقه ماشين سازي و سپاهان به پايان رسيد که در بازي قبلي هم ماشين سازي با دريافت يک گل در دقايق پاياني مسابقه را به اتمام رسانده بود.


اما تشابه اصلي بين اين دو مسابقه، بحث هايي بود که پيرامون داوري مسابقه در جريان بود. ماشين سازي که در ديدار برابر سپاهان شروع خوبي با حمايت تماشاگران داشت، بعد از فعل و انفعالات دقايق اوليه که منتج به دريافت کارت زرد از سوي عزيز معبودي شد، اين بازيکن را پيش از سوت پايان نيمه اول از دست داد؛ اخراجي که بعدا مشخص شد تصميمي کاملا خطا از سوي داور مسابقه بوده است.

 


اما در مسابقه ديروز هم اتفاق ديگري رخ داد. شجاع خليل زاده مدافع پرسپوليس که گل پيروزي بخش اين تيم را در دقيقه 90+2 به ثمر رساند، در دقيقه 10 و در يک حرکت عجيب مهاجم ماشين سازي را در محوطه جريمه سرنگون کرد و داور در شرايطي که ديد خوبي داشت، اين صحنه را پنالتي تشخيص نداد تا ماشين سازي براي به ثمر رساندن گل 90 دقيقه تلاش کند و با درخشش بيرانوند در اين راه نا موفق باشد.

 


اين در حالي بود که رضا مهاجري عقيده داشت با حضور عزيز معبودي در اين تيم کم بازيکن و بدون نيمکت، امروز مي توانست فشار بيشتري به پرسپوليس وارد کند و به هدفي که در ذهن داشت، برسد. ماشين سازي که 5 امتياز دو بازي خانگي را برابر دو مدعي قهرماني از دست داده، اين موضوع را کاملا متوجه داوري مي داند و لايحه شکايت آميزي را به فدراسيون ارسال خواهد کرد. لايحه اي که در آن دو سوت سرنوشت ساز در دو بازي خانگي عليه اين تيم سبز پوش به صورت کاملا محرز به چشم مي آيد.


جالب اينکه کمک داور دوم مسابقه در لحظات پاياني گل صحيح پرسپوليس را مردود اعلام کرد که به نظر مي رسيد اين کار در جهت جبران خطاي دقيقه 10 مسابقه بوده است اما شايد اگر اين خطا در محوطه جريمه پرسپوليس اعلام مي شد، بازي به کل روند ديگري به خود مي گرفت. اين چيزي است که رضا مهاجري شب گذشته به آن اشاره کرد؛ اينکه ماشين سازي با يک گل برتري مي توانست کاملا متفاوت بازي را تا دقيقه 90 کنترل کندو حداقل از اين بازي امتياز بگيرد.


عکس ها از اميرحسين خيرخواه و مهرداد نوع بشر

ارسال در: جمعه 9 آذر ساعت 10:40 (1397/9/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن