کنعاني: نتيجه بازي با پرسپوليس دست من بود
شماره خبر : 149605
مدافع ملي پوش ماشين سازان معتقد است همه ايران خطاي پنالتي روي وي در ديدار پرسپوليس را ديدند به غير از داور مسابقه!

 يکي از بازيکنان مورد نظر کي روش براي حضور در اردوهاي اخير تيم ملي مدافع تيم ماشين سازي تبريز است. محمدحسين کنعاني زادگان که پس از مصدوميت سنگين فصل گذشته، اين روزها باز هم توانسته خود را به عنوان يکي از بازيکنان تاثيرگذار تيمش معرفي کند. پس از ديدار حساس تبريزي ها برابر پرسپوليس، درباره اوضاع اين روزهاي کنعاني با وي پاي صحبت نشستيم.

 

 


هواداران در بنيان ديزل کولاک کردند


چيزي که در ابتداي صحبت هايم بايد به آن اشاره کنم هواداران ديدار اخير است. تبريزي هايي که به ورزشگاه آمده بودند از جان و دل مايه گذاشتند و همين موضوع باعث شد تا ما هم حال و هواي ديگري را تجربه کنيم. ماشين سازي به نسبت تيم هاي ديگر تبريزي هواداران کمتري دارد اما در اين بازي و اتحادي که بين هواداران به وجود آمده بود باعث شد تا بهترين اتفاق براي ماشين بيفتد. در بازي اخير شرايطي را تجربه کردم که پيش از اين در تيم ملوان آن را به ياد مي آورم. هواداران فراواني که ورزشگاه را روي سرشان مي گذارند و حال و هواي بازيکنان تيم را عوض مي کنند.

 


به زور مي شويم 11 نفر!


ما يکي از تيم هايي هستيم که واقعا بازيکن کم داريم. کسي تابحال در اين باره صحبت نکرده اما ماشين سازي 11،12 بازيکن ثابت دارد که در بازي هاي مختلف به ميدان مي روند. شما دقت کنيد مي بينيد که مسيح زاهدي هر بازي در يک پست بازي مي کند يا همينطور بازيکنان ديگر، بال چپ در دفاع چپ بازي مي کند، هافبک  وسط به کناره ها مي رود و ...، اين از انعطاف پذيري بالاي بازيکنان ماست. همين اتفاق باعث شده تا اتحاد در تيم شکل بگيرد و بازيکنان بدانند براي يک هدف واحد مي دوند و از جان مايه مي گذارند.

 

 


ديگر به راحتي گل نمي خوريم


در بازي هاي امسال نشان داديم  تيمي هستيم که به راحتي گل نمي خوريم. خداراشکر به شرايطي رسيديم که اولا مي دانيم در بازي ها چه مي خواهيم و پس از آن هم به خوبي راه را براي رسيدن حريف به موفقيت مي بنديم. کادر فني و بازيکنان در اين موارد به برداشت مشترکي رسيدند و همين باعث شده تا تبديل به يکي از تيم هاي ليگ برتري شويم که سخت مي بازد.

 


بازي ها 85 دقيقه اي بود ما صدرنشين بوديم


باور کنيد اگر بازي هاي ما 85 دقيقه اي بود اکنون در صدر جدول حضور داشتيم. همان طور که همه ديدند در بازي اخير در آخرين دقايق بازي گل خورديم. اين اتفاق در بسياري از بازي هاي ديگر هم براي ما افتاده است و نمي دانم درپنج دقيقه پاياني بازي ها چه مي شود که ما گل مي خوريم. چند بازي برده ما در اين دقايق مساوي شد و حتي مانند بازي پرسپوليس، يک امتياز مهم مان در همين دقايق از دست رفت.

 


فرصت هاي بسياري برابر پرسپوليس داشتيم


در بازي با تيم هاي بزرگ موقعيت زيادي نصيب تيم روبرو نمي شود اما در اين ديدار ما فرصت هاي بسياري داشتيم تا بتوانيم دروازه پرسپوليس را باز کنيم ولي متاسفانه اين اتفاق نيفتاد تا دقايق پاياني دروازه خود را باز شده ببينيم. تيمي مانند پرسپوليس هر طوري که باشد بالاخره پرسپوليس است شما ببينيد ما برابر آنها چقدر فرصت داشتيم. اين موقعيت ها به راحتي به دست نمي آيد اما نتوانستيم به هر دليلي از آنها استفاده کنيم. البته وجدان مان راحت است که بهترين فرم خود را به نمايش گذاشتيم و هر چه داشتيم در زمين پياده کرديم. حتي برخي از بازيکنان در اين بازي با مصدوميت پا به ميدان گذاشتند. بهرحال ما مي خواهيم ماشين سازي را به جايگاه اصلي‌اش برسانيم.

 


بازي در تيم بزرگ افتخار است اما فعلا همه فکرم ماشين سازي است


آرزوي هر بازيکني است که در يکي از تيم هاي بزرگ و صاحب هوادار به ميدان برود و من هم از اين قاعده مستثني نيستم اما در حال حاضر تمام فکر و ذکرم تيم ماشين سازي است تا بتوانم همينطور به بازي هايم ادامه دهم. فعلا فقط به موفقيت ماشين سازي و حضور در تيم ملي فکر مي کنم. البته باز هم تاکيد مي کنم بازي در تيم هاي بزرگ ليگ همچون تراکتورسازي و باقي تيم ها يک افتخار است اما در حال حاضر فقط بايد تمرکزم روي تيم خودم باشد.

 


دلم نمي خواست بازي به حاشيه کشيده شود


در بازي پرسپوليس هم سعي کردم خيلي چيزها را ثابت کنم. البته با توجه به اينکه همه تلاش مان را کرديم تا بدون حاشيه اين بازي به پايان برسد، بعضا حاشيه هايي به وجود مي آمد اما در نهايت به خير مي گذشت. من هم يکي از بازيکناني بودم که ابدا تمايل نداشتم بازي به حاشيه کشيده شود و به همين دليل همه بازيکنان سعي کردند به يکديگر احترام بگذارند.

 


نتيجه بازي پرسپوليس دست من بود اگر ...

 

براي ما فرقي ندارد که در مقابل کدام تيم بازي مي کنيم و سعي مي کنيم در هر بازي با قدرت به ميدان برويم. در ديدار اخير هم همينطور بود. از همان ابتداي ديدار دنبال باز کردن دروازه پرسپوليس بوديم و در دقيقه دهم بازي بايد اين اتفاق مي افتاد. در اين دقيقه چيزي نمانده بود تا روي حرکت من گلزني کنيم اما هنوز هم در عجبم که چطور داور آن خطاي شجاع روي من را پنالتي نگرفت. باور کنيد اگر يک نفر بگويم آن پنالتي نبود من فوتبالم را کنار مي گذارم. همه ايران گفتند آن خطاي دقيقه دهم پنالتي بود جزء داور. نتيجه بازي دست من بود و من با آن خطاي پنالتي مي توانستم نتيجه اصلي بازي را رقم بزنم.

 


به اميد زنده ماندم


در يک ماه اخير در دو بازي تيم ملي به ميدان رفتم و دو ديدار سنگين برابر سپاهان و پرسپوليس را پشت سر گذاشتم و همين موضوع باعث شد تا به طور کامل خودم را محک بزنم. من بعد از آن مصدوميت سنگين به اميد زنده ماندم تا بتوانم باز هم خودم را به تيم ملي برسانم که خداراشکر همين اتفاق هم افتاد. از آقايان زنوزي، مهاجري و نصيرزاده هم ممنونم که در اين راه به من کمک کردند. انصافا شرايط بسيار خوبي در تيم ماشين سازي به وجود آمد تا بتوانم به خوبي خودم را نشان دهم. رضا مهاجري يکي از بهترين مربيان ايراني است که دقيقا مي داند چه از تيم و بازيکنانش مي خواهد و همين موضوع هم به من بازيکن کمک زيادي مي کند.

 


به جام جهاني نرسيدم اما جام ملت ها را از دست نمي دهم


انشالله بتوانم در ليست نهايي تيم ملي نيز حضور داشته باشم. سال ها تلاش کرده بودم تا به جام جهاني برسم که در نهايت با مصدوميتم پرونده اين موضوع بسته شد. حالا به دنبال اين هستم تا بتوانم هر طور شده خودم را به ليست نهايي تيم ملي برسانم. از آقاي کي روش و کادرفني و پزشکي تيم ملي نيز ممنونم که به من اعتماد کردند تا بتوانم باز هم براي تيم ملي به ميدان بروم.

ارسال در: يکشنبه 11 آذر ساعت 15:00 (1397/9/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن