خانبان: قطبي مي تواند در فولاد موفق شود
شماره خبر : 149637
افشين قطبي به ايران آمد و خيلي زود توانست فضاي رسانه اي فوتبال ايران را تحت تاثير قرار بدهد اما اينبار جاي يک همراه ايراني هميشگي در کنار قطبي خالي بود.

خانبان: قطبي مي تواند در فولاد موفق شود

مهرداد خانبان آناليزور و مربي است که با افشين قطبي زماني که او به چين رفت به عنوان دستيار حضور داشت.او در تيم ملي هم با قطبي و بعد از آن مدتي با کارلوس کي روش همکاري کرده بود اما وقتي قطبي هدايت تيم فولاد خوزستان را به عهده گرفت انتظار مي رفت خانبان نيز يکي از اعضاي کادرفني باشد اما او هنوز در جمع کادرفني فولاد حضور ندارد. مهردادخانبان اکنون در ايالات متحده امريکا حضور دارد و به دليل حضور در اين کشور نتوانست همراه قطبي به ايران بيايد.  حرف هاي اين مربي را در زير مي خوانيد:


من از سال گذشته مهاجرت کردم و در حال حاضر اينجا زندگي ميکنم، واقعا دوست داشتم که با افشين (قطبي) به فوتبال ايران برگردم ولي با توجه به يک موضوع خانوادگي و همچنين درگيري هاي تحصيلي تا سال آينده شرايط بازگشت به ايران را ندارم. البته افشين کاملا در جريان شرايط من هست و دائما در ارتباط هستيم.


موفقيت قطبي در فولاد امکان پذير است


خدا رو شکر ميکنم که در سال هاي ابتدايي حضورم در فوتبال حرفه اي شانس آشنايي با افشين را داشتم و به همکاري با ايشون در پرسپوليس، تيم ملي و ليگ چين افتخار ميکنم. آقاي قطبي يک مربي کاملا حرفه اي و با دانش هستند. مربي اي که علاوه بر دارا بودن دانش و تجربه بين المللي، شخصيت محترمي هم دارد، کار کردن و‌ موفقيت در هفت کشور مختلف ايشان را تبديل به يک انسان خاص کرده، ايشان تنها دغدغه‌اي که دارد، کار شبانه روزي براي رسيدن به موفقيت هست، بنابراين و با توجه به شناختي که از ايشان و باشگاه فولاد دارم مطمئن هستم انشالله موفقيت دور از دسترس نيست.    


تيم ملي در جام ملت ها


کم و بيش به عنوان يک هوادار بازي ها و‌ اخبار تيم ملي را دنبال ميکنم، به هر حال من هشت سال در تيم حضور داشتم و طبيعي هست که هنوز بخشي از زندگي ورزشي و تفکرات روزانه ام معطوف به تيم ملي باشد، جدايي از تيم ملي براي من نهايتا يک پرواز بلند به نقطه اي ديگر از فوتبال حرفه اي بود و خدا رو شکر اتفاقات خوبي در اين مدت براي من افتاد. در رابطه با پيش بيني نتيجه جام ملت ها هم ميتوانم به اين نکته اشاره کنم که با توجه به پتانسيل بالاي بازيکنان و کادر و همينطور حمايت و امکانات خوبي که در اختيار تيم ملي بوده و حضور بلند مدت کادر فني که در بين تمام تيم هاي حاضر در جام ملت ها بيشترين سال هاي حضور يک مربي مي باشد تيم ملي شانس اول قهرماني در جام هست و هيچ چيز غير از اين نميتواند راضي کننده باشد.

ارسال در: دوشنبه 12 آذر ساعت 14:10 (1397/9/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن