ذوبي‌ها با اصلاحات منصورياني روبروي سرخ‌ها
شماره خبر : 149654
شاگردان عليرضا منصوريان در يکي از حساس ترين بازي هاي ليگ امروز در ورزشگاه آزادي به ميدان مي روند. ديداري که احتمالا تغييرات هفته گذشته ذوبي ها در ترکيب باز هم اتفاق بيفتد.

از بازي هاي باقي مانده هفته يازدهم ليگ برتر، ذوبي ها امروز در تهران به مصاف پرسپوليس خواهند رفت. ديداري که در آن براي دومين بار عليرضا منصوريان روي نيمکت سبزپوشان اصفهاني خواهد نشست و به هدايت تيم جديد خود خواهد پرداخت.


يکي از مهمترين نکات ديدار مهم امروز، اعلام ترکيب دو تيم است که تا پيش از به صدا در آمدن سوت پايان بازي از جذابيت هاي آن محسوب مي شود. عليرضا منصوريان در ديدار ابتدايي خود نيز با ترکيبي تقريبا متفاوت از آنچه تاکنون ديده بوديم تيمش را به ميدان فرستاد و اين احتمال مي رود تغييرات ايجاد شده در اين تيم در ديدار امروز برابر پرسپوليس نيز به تثبيت برسد.

 


دروازه بان:


رشيد مظاهري


دروازه بان اصلي ذوبي ها در سال هاي اخير، در ديدار امروز نيز به ميدان خواهد رفت. رشيد مظاهري که يکي از گلرهاي مورد اعتماد کارلوس کي روش نيز محسوب مي شود اين روزها حرف و حديث فراواني درباره ادامه حضور و يا جدايي او از تيم به گوش مي رسد. هر آنچه که هست يکي از نکات ويژه ديدار امروز به حضور رشيد مظاهري درون دروازه ذوبي ها محسوب مي شود خصوصا آنکه عليرضا بيرانوند نيز در سوي ديگر اين بازي از دروازه پرسپوليسي ها محافظت خواهد کرد .

 


مدافعان مياني:


عارف غلامي و وحيد محمدزاده


پاشنه آشيل ذوبي ها در بازي هاي ليگ همين پست دفاع مياني است که از ابتداي بازي ها تاکنون تغييرات زيادي داشته است تا اينکه عارف غلامي و هادي محمدي توانستند خود را به عنوان نفرات اصلي اين پست معرفي کنند که البته از بدشانسي ذوبي ها محمدي به دليل مصدوميت ديدار امروز تيمش را از دست خواهد داد تا از ميان وحيد محمدزاده و محمد نژادمهدي، يک بازيکن در ترکيب اصلي به ميدان برود که با توجه به بازي هاي اخير اصفهاني ها احتمال حضور محمدزاده بيشتر از رقيب مازني خود است.

 

 

 


مدافع چپ:


مسعود ابراهيم زاده


ابراهيم زاده هرگاه دچار مصدوميت نبوده در ترکيب ثابت ذوبي ها به ميدان رفته است و تاکنون نيز دليلي بر نيمکت نشيني او ديده نمي شود چرا که در ديدار قبلي ذوبي ها نيز بازي خوبي از خود به نمايش گذاشت و با آمادگي کامل آخرين تمرين اين تيم را پشت سر گذاشت. در صورتي اتفاق عجيبي رخ ندهد ابراهيم زاده قطعا در بازي امروز به ميدان خواهد رفت.

 


مدافع راست:


ميلاد فخرالديني


مدافع سريع السير ذوبي ها که در نيم فصل ليگ قبلي، خود را به ذوب آهن رساند يکي از بهترين بازيکنان اين تيم لقب گرفت. فخرالديني هم در تيم نمازي و هم در تيم منصوريان، به مانند بازي هاي ليگ قبل، مرد اصلي سبزپوشان در دفاع راست محسوب مي شود. او همچنان در رفت و برگشت است و اتفاقا دو پنالتي نيز به دست آورده است.

 


هافبک هاي دفاعي:


حميد بوحمدان و قاسم حدادي فر


بوحمدان در دو فصل اخير يکي از بازيکنان اصلي ذوبي ها محسوب مي شود. او در دفاع چپ و هافبک دفاعي براي تيم هاي قلعه نويي و نمازي به ميدان رفته و در تنها بازي منصوريان نيز به عنوان يکي از هافبک هاي دفاعي در زمين حضور يافت. اما قاسم حدادي فر نيز ديگر هافبک مياني سبزپوشان خواهد بود. کاپيتان ذوبي ها که پس از حضور در بازي هاي ابتدايي ليگ آرام آرام به نيمکت تبعيد شد باز هم توانست در تيم منصوريان خود را به 11 بازيکن اصلي برساند خصوصا اينکه تجربه گران قيمت او در بازي حساس امروز بسيار مي تواند به کار اين تيم بيايد.

 


هافبک ها:


محسن مسلمان و محمدرضا عباسي


هافبک تکنيکي ذوبي ها در حضور سه باره خود در اين تيم نيز توانست بازي هاي خوبي به نمايش بگذارد تا در ديدار امروز برابر پرسپوليس او را به عنوان يکي از بازيکنان اصلي ترکيب بدانيم. يکي از جالبت ترين و البته مهم ترين اتفاقات بازي امروز نيز حضور در ترکيب اصلي است. جايي که او بايد با مربي و تيم سابق خود رودررو شود.


محمدرضا عباسي نيز يکي ديگر از بازيکنان مورد نظر منصوريان در ديدار قبلي بود که با توجه به تغييرات احتمالي در اين تيم بازي با پرسپوليس را نيز در ميدان حضور خواهد داشت. عباسي هم از جمله بازيکنان ذوبي ها محسوب مي شود که پيش از اين به عنوان بازيکن جانشين تاثيرگذار پا به ميدان گذاشته است.

 


مهاجمان:


ماريون فرناندز و رضا حبيب زاده

 

مهاجم برزيلي ذوبي ها که در بازي هاي اين فصل در خط مياني نيز به ميدان رفته است در اولين بازي منصوريان روي نيمکت نشست اما در ميانه هاي نيمه دوم پا به ميدان گذاشت و روند تيمي را سريعتر کرد و احتمالا همين سرعت بالاي بازي منصوريان را مجاب خواهد کرد تا در بازي امروز نيز از ابتدا ماريون را در ترکيب اصلي قرار دهد و با توجه به مصدوميت زهيوي، اين مهاجم به همراه حبيب زاده احتمالا در خط حمله ذوبي ها به ميدان خواهد رفت.


حبيب زاده، هافبک جديد الورود ذوبي ها که در بازي هاي ابتدايي با مصدوميتي سنگين روبرو شد پس از چند هفته خود را به ترکيب تيم رساند و در ديدار قبلي ذوبي ها نيز به عنوان يکي از بازيکنان اصلي اين تيم دربرنامه هاي هجومي به ميدان رفت. حبيب زاده که در ترکيب تيم سابق خود يعني نفت تهران در پست هافبک راست به ميدان مي رفت در ديدار قبلي و پس از مصدوميت زهيوي به عنوان مهاجم نوک براي سبزپوشان به ميدان رفت.

 

 


* محمدرضا حسيني، ماريون فرناندز، گابريل ارناندز و زبير نيک نفس از جمله بازيکنان ذوب بودند که نفرات اصلي ذوبي ها در 10 بازي به ميدان مي رفتند اما در اولين بازي منصوريان روي نيمکت اين تيم منتقل شدند تا نفرات ديگر بتوانند به ترکيب ثابت تيم راه پيدا کنند.


* ذوبي ها را مي توان يکي از بدشانس ترين تيم هاي حاضر در بازي هاي ليگ امسال دانست چرا که هر چند بازي يک بار يکي از بازيکنان اين تيم به دليل آسيب ديدگي چند هفته اي از ترکيب تيم دور مي شوند.


* پس از بهبودي رضا حبيب زاده، رحيم زهيوي به دليل پارگي رباط صليبي در بازي هاي باقي مانده ليگ نمي تواند به ميدان برود.


* هادي محمدي نيز يکي ازبازيکنان اصلي تيم سبزپوشان محسوب مي شود که به دليل مصدوميت در بازي امروز به ميدان نخواهد رفت.

 
* در صورت حضور احتمالي اين بازيکنان در ترکيب ذوبي ها، محمدباقر صادقي، محمدرضا حسيني، محمد نژاد مهدي، گابريل ارناندز، ابوذر صفرزاده و ارسلان مطهري را مي توان بازيکنان حاضر روي نيمکت دانست که ممکن در ديدار امروز به ميدان برود.

ارسال در: سه شنبه 13 آذر ساعت 14:36 (1397/9/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن