حدادي‌فر: شرايط ذوب‌آهن بحراني است
شماره خبر : 149660
بازيکنان بايد شرايط را درک کنند و بدانند پيراهن چه تيمي را بر تن کرده‌اند. ذوب‌آهن باشگاه بزرگي است و بايد به خودمان بياييم

از ميکسدزون ورزشگاه آزادي، قاسم حدادي‌فر درباره شکست يک بر صفر تيم فوتبال ذوب‌آهن مقابل پرسپوليس گفت: بازي خيلي خوبي شاهد بوديم و پرسپوليس باهوش‌تر بود و توانست يک گل بزند و از آن حفظ کند.

 

وي اضافه کرد: به پرسپوليس تبريک مي‌گويم. چون تيم خوبي دارند. ما هم بايد تلاش کنيم امتياز بگيريم و از انتهاي جدول جدا شويم. چون واقعاً اين جايگاه (رده چهاردهم جدول) مستحق ما نيست. شرايط سختي داريم، اما تلاش مي‌کنيم امتياز بگيريم و خودمان را به بالاي جدول نزديک کنيم.

 

حدادي‌فر درباره اعتراض بازيکنان و کادر فني پرسپوليس به قضاوت سيدمهدي سيدعلي گفت: به نظر من که از بيرون بازي را مي‌ديدم، داوري شرايط خوبي داشت. پرسپوليسي‌ها در نيمه اول در چند صحنه معترض بودند، اما در مجموع داوري خوب بود.

 

هافبک باتجربه تيم فوتبال ذوب‌آهن درخصوص شرايط نامطلوب اين تيم در رتبه چهاردهم جدول ليگ برتر هم گفت: بازيکنان بايد شرايط را درک کنند و بدانند پيراهن چه تيمي را بر تن کرده‌اند. ذوب‌آهن باشگاه بزرگي است و بايد به خودمان بياييم. شرايط ما بحراني است و در نيم‌فصل دوم با توجه به نزديک‌تر شدن بازي‌ها و بازي در ليگ قهرمانان آسيا، وضعيت بدتر مي‌شود. اميدوارم بتوانيم از انتهاي جدول جدا شويم.

ارسال در: سه شنبه 13 آذر ساعت 19:50 (1397/9/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن