مظاهري: تيم آينده؟ اجازه بدهيد در اين‌باره حرف نزنيم!
شماره خبر : 149661
رشيد مظاهري مي گويد کاري به آينده ندارد او اکنون در تيم ذوب آهن است و با تمام وجود براي اين تيم به ميدان مي رود.

 رشيد مظاهري پس از ديدار تيم هاي پرسپوليس و ذوب آهن و شکست در ورزشگاه آزادي در ميکسدزون روبروي خبرنگاران به صحبت پرداخت. گلر ملي پوش ذوبي ها درباره بازي گفت: همه ديدند ما چگونه بازي کرديم. اين ديدار يکي از بهترين بازي هاي ما بود و بازيکنان ما با تسلط کامل در ميدان حضور داشتند. من فکر مي کنم بايد به کادر فني جديد فرصت بدهيم. آنها به تازگي هدايت تيم را برعهده گرفتند و بايد زمان داشته باشند تا بتوانند ايده هاي خود را در تيم پياده کنند. امروز هم کاملا پيدا بود که بازيکنان ما برنامه هاي جديدي را در زمين پياده مي کردند.


مظاهري درباره حرف و حديث هايي که در رابطه با جدايي او از ذوب آهن شنيده مي شود گفت: اگر اجازه بدهيد در مقطع کنوني در اين باره هيچ حرفي به زبان نياوريم. من مي خواهم با تمام تمرکز در بازي ها حضور داشته باشم و به همين دليل اگر اجازه بدهيد تنها درباره شرايط فعلي و تيم ذوب آهن صحبت کنيم.


او در پاسخ به سوالات بيشتري که در اين باره پرسيده شد گفت: ببينيد اکنون من در ذوب آهن بازي مي کنم و هر آنچه که دارم براي اين تيم مي گذارم. در صورتي که من اکنون به مسائل ديگري فکر کنم و تمرکزم را از دست بدهم شک نکنيد شکست خواهم خورد و موفقيتي به همراه نخواهم داشت. من اکنون بايد با وجدان کاري بالا در بازي هاي ذوب آهن به ميدان بروم و به هيچ چيز ديگري فکر نکنم.


گلر ملي پوش ذوبي ها در ادامه گفت: مطمئن باشيد در اين صورت مي توانم در هر تيمي که مي روم موفق باشم. الان اگر من به ذوب آهن فکر نکنم شک نکنيد به پرسپوليس يا هر تيم ديگري هم بروم کم فروشي خواهم کرد. بنابراين در مقطع کنوني ترجيح مي دهم فقط به ذوب آهن فکر کنم و هر آنچه که دارم در زمين پياده کنم تا در آينده در تيم هاي ديگر نيز بتوانم با تمام وجود به بازي بپردازم.

 

هر آنچه که دارم براي تيمم در زمين مي‌گذارم

 

ارسال در: سه شنبه 13 آذر ساعت 19:58 (1397/9/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن