حمله عجيب مورينيو به تلويزيون اختصاصي منچستريونايتد
شماره خبر : 149664
اوضاع براي ژوزه مورينيو در منچستريونايتد، وارد فاز جديدي از چالش با بخش‌هاي مختلف باشگاه شده است.

پيش از اين، آقاي خاص با اد وودوارد، مدير اجرايي باشگاه نيز دچار درگيري شده بود. مورينيو معتقد بود که باشگاه، گزينه هاي مورد نظر او را در تابستان جذب نکرده و اهدافي که او در سر داشته، در نهايت ميسر نشده است. اختلاف اين دو در مقطعي به حدي بالا گرفته بود که به تيتر يک نشريات تبديل شده بود. پس از نتايج ضعيفي که يونايتد در ابتداي فصل کسب کرده بود، شايعات حاکي از اخراج قريب الوقوع مورينيو بود ولي پس از چند نتيجه خوبي که مورينيو کسب کرد، توانست تيمش را نجات دهد و به کارش روي نيمکت ادامه داد.

 

درگيري مورينيو با تلويزيون باشگاه منچستريونايتد، حاشيه جديدي است که گريبان گير سرمربي پرتغالي شده است. وقتي اوضاع مورينيو در اين فصل در بدترين حالت ممکن بود، شبکه منچستريونايتد همواره سعي داشت رابطه خوبي با آقاي خاص داشته باشد و سوالاتي کمتر حاشيه اي نسبت به باقي رسانه ها از او پرسيده مي‌شد. اما حالا، آقاي خاص با شبکه رسمي باشگاه نيز وارد بحث و حاشيه شده است. در حقيقت آقاي خاص از ارائه اطلاعات راجع به آخرين وضعيت مصدومان تيمش به اين شبکه، پيش از ديدار با آرسنال خودداري کرده است. با محروميت اشلي يانگ و مصدوميت ليندلوف، اريک بايي و کريس اسمالينگ، شياطين سرخ در خط دفاعي خود دچار بحران هستند. همچنين لوک شاو، فيل جونز و لوکاکو نيز در ديدار مقابل ساوتهمپتون دچار مصدوميت شده اند.

 

 

 

 

آقاي خاص در مصاحبه با تلويزيون رسمي يونايتد گفت:" نمي‌خواهم اطلاعات جديدي در اختيارتان بگذارم. دوست داشتم تلويزيون آرسنال هم اين سوال را ] از امري [ بپرسد ولي آنها چنين کاري نکردند. آرسنالي ها همه چيز را داخل باشگاه پنهان مي‌کنند بنابراين چرا من بايد پاسخ شما را بدهم؟"

 

اين صحبت ها در حالي مطرح شده که روز گذشته خبر از درگيري جديد مورينيو با پل پوگبا به ميان آمده و گفته مي‌شود که آقاي خاص، هافبک فرانسوي تيمش را يک "ويروس" خوانده است.

 

حال بايد ديد که واکنش تلويزيون رسمي يونايتد چه خواهد بود و آنها براي بازي امروز، پوشش کاملي ارائه خواهند کرد يا به خاطر اختلاف با مورينيو، روال پخش برنامه هاي اين شبکه نيز دچار تغيير خواهد شد.

 

 

 

 

اما کريس ساتن، بازيکن و مربي سابق فوتبال که در حال حاضر به کارشناسي اين رشته مي‌پردازد، معتقد است که رفتار مورينيو به شکلي است که انگار قصد دارد از يونايتد اخراج شود. آقاي خاص پس از تساوي تيمش مقابل ساوتهمپتون نيز در اظهار نظري جنجالي مدعي شده بود که تيمش به سگ‌هاي هار نياز دارد که اين صحبت ها نيز با واکنش هاي بسياري همراه شد و حال ساتن نيز مدعي شد که مورينيو قصد دارد مقدمات اخراج خود را فراهم کند.

او گفت:" مورينيو در حال حاضر حمله کننده بهتري نسبت به منچستريونايتد است. او در خارج از زمين، گل‌هاي بيشتري نسبت به تيمش در داخل زمين مي‌زند. اوضاع در يونايتد خوب نيست. در ژانويه چه اتفاقي رخ خواهد داد؟ آيا باشگاه به مورينيو اعتماد دارد که برايش هزينه کند؟ فکر مي‌کنم مورينيو مي‌خواهد اخراج شود. خريدهاي او افتضاح بوده و پول بيشتري مي‌خواهد. چطور مي‌توان با عملکردي که داشته به او اعتماد کرد؟ چه نکته مثبتي در يونايتد ديده مي‌شود؟ همه چيز از مربي آغاز مي‌شود که ديگران را مقصر اتفاقات مي‌داند."

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 11:33 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن