برانکو: مودريچ و سيد و بشار؛ بازيکنان من بهترينند
شماره خبر : 149666
سرمربي پرسپوليس با اشاره به انتخاب لوکا مودريچ به عنوان برترين بازيکن سال 2018 فوتبال دنيا اين مساله را باعث افتخارش دانست.

شاگردان برانکو ايوانکوويچ روز گذشته موفق شدند ذوب آهن اصفهان را شکست داده و به رده سوم جدول صعود کنند اما آن چه که بيشتر از اين پيروزي به چشم آمد، عصبانيت برانکو ايوانکوويچ در طول بازي و صحبت هاي تند او در نشست خبري بود. برانکو در پايان تمرين امروز نيز در جمع خبرنگاران حاضر شد و صحبت هاي مهم و جالبي را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه مي خوانيد:


بعد از فينال اتفاقات بزرگي را رقم زديم


برد بسيار مهمي بود. همه پيروزي‌ها مهم هستند. با همين بردها شخصيت‌ برندگي و اعتماد به نفس افزايش پيدا مي‌کند.جايگاه فعلي نشان‌ دهنده قدرت اصلي ذوب آهن نيست. قطعا عليرضا منصوريان اين تيم را بالا مي‌آورد. در همين بازي مشخص شد آنها چقدر نسبت به مسابقه قبلي خود پيشرفت داشتند. ذوب آهن هميشه براي ما حريف سر سختي بوده و اين برد مهمي قبل از بازي با سپاهان بود. مشخص است که بچه‌هاي من يک مقدار خسته هستند. آنها هر چهار پنج روز يکبار با مشکلاتي که دارند بازي مي‌کنند. به بازيکنانم‌ بابت همه نتايجي که کسب کردند تبريک مي‌گويم. بعد از فينال ليگ قهرمانان 4 بازي کرديم که در مجموع 3 برد و يک تساوي به دست آورديم. در شرايطي که از لحاظ روحي و جسمي تيم تخليه شده بود، اتفاق بزرگي را رقم زديم.


سپاهان هم دربي است، اما بازي با استقلال بزرگترين است


نمي‌توان گفت اصلي‌ترين دربي ما بلکه اين بازي يکي از مهمترين‌ دربي‌هاي پرسپوليس است. بازي با استقلال بزرگترين دربي ما است. بعد در دومين دربي با تراکتورسازي بازي کرديم و سومين دربي هم بازي با سپاهان است. بعد از بازي مقابل سپاهان در اين مورد صحبت زياد خواهد شد. طبيعي است که اين بازي براي هر دو تيم خيلي مهم است.


من اتفاقاتي که مي بينم را مي گويم


من اتفاقاتي که مي بينم را مي گويم. اتفاقاتي که کار را به حداکثر سختي مي رسانند تا ما قهرمان نشويم. از داوري گرفته تا آنجايي که مجبورمان مي کنند در فيفا دي ها بازي کنيم و بقيه موارد. ما ناراحت نيستيم که هر 4، 5 روز يک بار بازي مي کنيم. اين موضوع پيش آمده، ما فينال ليگ قهرمانان بوديم و در واقع مشکل ما است. اما واقعيت اين است که در شرايط سخت تري نسبت به تيم هاي ديگر برايمان بازي مي گذارند.


شکايت از داوران؟


بله، موافق هستم. چون از حد و مرزها گذشته، ما فقط احترام و فيرپلي مي خواهيم. هيچ کمکي از هيچ کسي نمي خواهيم و خودتان مي بينيد با ما چه مي کنند.


اينيستا و ژاوي هم توپ طلا نبردند، مودريچ برد


از انتخاب مودريچ به عنوان بهترين بازيکن جهان خيلي خوشحالم و افتخار مي کنم. به عنوان مربي سابق او که در بخشي از زندگي ورزشي اش تاثيرگذار بودم. به عنوان يک کروات خوشحالم. اين براي فوتبال مهم است که چنين بازيکناني چنين مقاماتي را کسب مي کنند. نه اينيستا و ژاوي اين مقام را نگرفتند و از همه مهم تر اينکه در سه بخش از انتخاب برترين ها کانديدا بوده است.


رونالدو و مسي با کمک هاي پشت پرده توپ طلا مي بردند!


چيزي که براي همه بازيکنان مهم است، اينکه کار و تلاش زياد و زندگي 24 ساعته با فوتبال بايد داشته باشند. او در 32 سالگي بهترين بازيکن جهان شده، با تلاش زياد در زندگي برخلاف مسي و رونالدو. آنها واقعا با دست کاري هاي خيلي زياد به عناوين گذشته رسيدند. در واقع طاقت اين را نداشتند که قبول کنند يک نفر ديگر به جز خودشان قهرمان شده است. انگار فوتبال دنيا دور آنها مي چرخد.


بازيکنان من بهترين مي شوند


به بشار رسن هم افتخار مي کنم. بازيکنان من بهترين نفرات مي شوند. مودريچ در جهان، بشار در عراق، سيدجلال حسيني در ايران و بيرانوند در آسيا. خيلي به نفراتم افتخار مي کنم. اين براي من باعث افتخار است.


تعطيل، تعطيل، تعطيل!


سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که برنامه اش براي نيم فصل چيست، واکنش جالبي داشت و گفت: «تعطيل، تعطيل، تعطيل!» او مي خواست با اين عبارت خستگي تيمش را به رخ بکشد.

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 12:02 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن