عکس ؛ جاسوس منصوريان روي سکوهاي آزادي براي آناليز پرسپوليس
شماره خبر : 149670
منصوريان در جريان بازي با پرسپوليس روي سکوها آناليزور داشت

به نظر مي رسد تيم ذوب آهن در جريان بازي با پرسپوليس روي سکوها آناليزور داشت و او هر از گاهي و در گوشي سرپرست تيم نکاتي را براي انتقال به عليرضا منصوريان پيامک مي کرد. و قطعا نوشته هاي او آنقدر مهم بود که عليرضا منصوريان لحظاتي از بازي را رها کند و پيامک ها را بخواند. شايد هم ارسال هاي چشم پنهان عليرضا منصوريان براي او در فرمت آناليز بود و روي واتس آپ يا تلگرام براي سرپرست تيم فرستاده مي شد.

در نهايت ذوب آهن در يک بازي سخت نتيجه را به پرسپوليس داد. اما عليرضا منصوريان از عملکرد شاگردانش در اين بازي راضي به نظر مي رسيد و نويد داد که در آينده تيم بهتري را روانه ميدان خواهد کرد. عليرضا منصوريان در جريان بازي با پرسپوليس همانند دوران حضور در استقلال کنار خط پر جنب و جوش بود و حرص هم خورد اما تفکرات تاکتيکي او ره به جايي نبرد و ذوب آهن از اين بازي امتيازي نگرفت.

گفتني است در جام جهاني 2018 هم شاهد حضور آناليزورها روي سکوها بوديم اما آنها صحبت هاي خود را از طريق هدست هاي راديويي به دستياران انتقال مي دادند تا از اين طريق پيام ها به سرمربي برسد. متاسفانه اين تکنولوژي هنوز وارد تيم هاي فوتبال ما نشده است و اگر مربي در استاديوم چشم پنهان داشته باشد بايد پيام هاي خود را از طريق موبايل به سرمربي انتقال دهد. 

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 14:33 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن