امباپه: به خاطر ونگر مي خواستم به آرسنال بروم
شماره خبر : 149671
کيلين امباپه در مصاحبه با نشريه‌ي فرانسوي فرانس فوتبال فاش کرد که آرسن ونگر در تابستان 2017 در صدد جذب او به آرسنال بوده و او تا يک قدمي آرسنالي شدن پيش رفته است.
کيلين امباپه اعجوبه‌ي جوان فرانسوي که اخيراً جايزه‌ي کوپا را به عنوان بهترين فوتباليست زير 21سال دنيا دريافت کرده در مصاحبه با نشريه‌ي فرانسوي فرانس فوتبال فاش کرد که در تابستان 2017 آرسن ونگر سرمربي افسانه‌اي وقت آرسنال براي جذب او به اين تيم انگليسي تلاش زيادي کرده و او تا يک قدمي آرسنالي شدن پيش رفته است. اما امباپه در نهايت تصميم مي‌گيرد به جاي پيوستن به آرسنال، موناکو را به مقصد پاري سن ژرمن ترک کند و با قراردادي به ارزش 166 ميليون پوند رکورد جهاني انتقال يک فوتباليست زير 20 سال را بشکند. امباپه‌ي نوزده ساله علاوه بر دريافت جايزه‌ي کوپا در اين فصل براي PSG چهارده گل به ثمر رسانده و چند ماه پيش قهرمان جام جهاني شده است.

 

امباپه در مصاحبه با فرانس فوتبال با ستايش از آرسن ونگر گفت:" آرسن ونگر يکي از اسطوره‌هاي واقعي فوتبال فرانسه است و واقعاً حيف شد که آرسنال را ترک کرد. من در اين دنيا کمتر کسي را ديده‌ام که همه درباره‌اش هم‌نظر باشند و او را يکي از بهترين مربيان دنيا بدانند. وقتي کل اروپا در مقابل نام آرسن ونگر زانو مي‌زند و او را ستايش مي‌کند، شکي نيست که اين همه تجليل و ستايش بي‌دليل نيست".

 

 

 

امباپه در ادامه درباره‌ي ماجراي احتمال پيوستنش به آرسنال گفت:" من قبل از آنکه با PSG قرارداد امضا کنم در سال 2017 با آرسن ونگر در تماس بودم. البته در نهايت مسير ديگري را انتخاب کردم ولي آرسن ونگر از دستم ناراحت نشد. ونگر يک جنتلمن واقعي بود و برايم آرزوي موفقيت کرد".

 

 

اين در حالي است که به ادعاي Football.london که از رسانه‌هاي نزديک به آرسنال به حساب مي‌آيد، پيوندهاي آرسنال با امباپه همچنان برقرار است و توپچي‌ها همچنان به دنبال جذب اين اعجوبه‌ي فرانسوي هستند. چرا که اين روزها هم اوناي امري هدايت آرسنال را به عهده دارد که پيش از اين در پاري سن ژرمن کار کرده و يکي از هواداران پر و پا قرص کيلين امباپه است.

 

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 14:33 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن