پرسپوليس نمي تواند از داوري شاکي باشد!
شماره خبر : 149672
مديران تيم ذوب آهن پس از ديدار اين تيم برابر پرسپوليس از سرمربي اين تيم شاکي هستند و معتقدند برانکو نبايد از داوري ديدار روز گذشته مطالبه اي داشته باشد.

 اعتراض هاي بين دو نيمه و پايان ديدار برابر ذوب آهن به قضاوت توسط برانکو ايوانکوويچ در ورزشگاه آزادي باعث  شد تا مديران تيم ذوب آهن از اين اتفاق به نوعي دلخور شوند. ذوبي ها مي گويند اين تيم مظلوم ترين تيم حاضر در ليگ هجدهم است در حالي پرسپوليسي ها نيز به مانند تيم هاي ديگر  از داوري بازي هاي نفع زيادي بردند.


احسان بعيدي، مدير رسانه اي ذوبي ها در اين باره گفت: در هر کدام از بازي هاي ما هر آنچه که داور تعيين مي کند مورد قبول مديرعامل و سرمربي تيم بوده اما روز گذشته چيزهايي ديديم که اصلا خوشايند نبود. آقاي برانکو از هيچ تلاشي براي اعتراض به داوري نمي گذشت و هم پس از پايان نيمه اول و هم در پايان 90 دقيقه با اعتراض هاي پياپي، خشم شديد خود را به نمايش گذاشت.


او ادامه داد: البته کاملا مشخص است اين رفتارهاي سرمربي پرسپوليسي ها براي تحت الشعاع قرار دادن داوري ديدار بعدي اين تيم برابر سپاهان است که به ما مربوط نمي شود اما اعتراضات پياپي ايشان در جريان بازي باعث شد تا مشکلاتي به وجود بيايد و همين موضوع دلخوري ذوبي ها را به دنبال داشت. با شخصيتي که از آقاي برانکو سراغ داشتيم و پيش از اين نيز ايشان را روبروي خود در بازي هاي زيادي ديده بوديم، بايد بگويم رفتار روز گذشته ايشان به شدت تاسف برانگيز بود.


مدير رسانه اي ذوبي ها در اين باره ادامه داد: نکته مهم در اين باره اين است که اصلا مشخص نبود آقاي برانکو به چه چيزي اعتراض مي کند! داوري روز گذشته بايد کمال کاميابي نيا را اخراج مي کرد و در اخراج فخرالديني نيز صددرصد اشتباه داشت. ما فيلمي را منتشر کرديم که در آن کاملا مشخص است که ابدا ميلاد خطايي مرتکب نشده تا از داور کارت بگيرد. حالا شما ببينيد که با اين وضعيت داوري باز هم سرمربي پرسپوليس است که اعتراض مي کند اما مديرعامل و سرمربي تيم متضرر، به راحتي تصميمات داور را قبول مي کنند.


بعيدي در پايان گفت: درست است که آقاي برانکو کارش را براي ديدار برابر سپاهان آغاز کرده اما ما اجازه نمي دهيم کسي بخواهد بي جهت عليه ما هجمه ايجاد کند. پس از پايان بازي وقتي خبرنگاران درباره داوري ديدار از سعيد آذري پرسيدند او چيزي درباره بحث فني داوران بيان نکرد. آقاي برانکو و پرسپوليس نمي توانند از داوري ديدار روز گذشته مطالبه اي داشته باشند چرا که قاضي بازي به ذوب آهن بدهکار است نه پرسپوليس. در جريان کل بازي هاي ليگ نيز هم کاملا قابل اثبات است که ذوب آهن مظلوم ترين تيم ليگ برتر است.

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 16:30 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن