جلالي: اخراج سه بازيکن از پيکان صحت ندارد
شماره خبر : 149673
پيکان براي فرار از بحران نبردن ها بايد فردا نساجي قائمشهر را شکست دهد که کاري سخت به حساب مي آيد.

 رقابت هاي ليگ برتر فردا با بازي پيکان و نساجي مازندران در هفته پانزدهم پيگيري مي شود. مجيد جلالي سرمربي پيکان در کنفرانس خبري پيش از اين بازي صحبت هايي کرد که در زير مي خوانيد:

 

-ما تمام روزهايي را که الان مي گذرانيم را سعي مي کنيم صرف آسيب شناسي کرده و به نکات خيلي خوبي هم رسيديم. در نيم فصل که زمان خوبي براي ما که شرايط بدي داريم وجود دارد و دو ماه تعطيلي مي تواند خيلي مفيد باشد. البته دو ماه بين فصل منطقي نيست اما براي ما مي تواند مفيد باشد. ما مي توانيم کارمان را از نو بسازيم و انشالله تيم خوبي باشيم و آن چيزي که از تيم مي بينم با اطمينان مي گويم همه چيز آماده است تا ما از اين بازي شرايط را به سمت بهتر شدن تغيير بدهيم.


خوب بوديم و باختيم


ما طبق خيلي بررسي هاي موشکافانه اي که انجام داديم و نتايجش را درآورديم از اين 14 بازي بهترين بازي هاي فصل ما مقابل تراکتور، مقابل پرسپوليس و فولاد و مسجد سليمان بوده و جالب است که هر چهار بازي را باختيم. دقيقا همين موضوع است که ما در لحظه ، اشتباهات توجيه ناپذيري داريم و شايد تيم زير فشار زياد اشتباه مي کند. بعضي وقت ها هم بازيکن بي تفاوت مي شود، در هر صورت همانطور که گفتم سعي کرديم در کارمان يک مقداري اين جنبه ها را در نظر بگيريم و در اين هفته خيلي روي اين موارد کار کرديم. تيم ما در اين هفته خيلي بهتر شده و قطعا هم در آينده بهتر خواهد شد. هرچند نساجي حريف سختي است. تيمي که تازه مي آيد به ليگ برتر طبيعي است که بايد به تيم ثبات بدهيد. نساجي در اين مسير حرکت مي کند و تيم سخت کوشي هم هست و حتما فردا تيم متفاوتي خواهيم بود. از چيزهاي جالبي که در بررسي هايمان به آن ها رسيده ايم در نيم ساعت اول تفاضل گل ما 6- است و 6 گل خورده ايم و 7 گل را در يک ربع آخر خورديم. هم بد شروع کرده و بد تمام مي کنيم. در 45 دقيقه وسط اما آمارهايمان کاملا مثبت است. نيم ساعت اول شش گل را از چه تيمهايي خورديم؟ از تيم هايي اين گل ها را خورديم که تماشاگر داشته اند.  ما جلوي اين تيم ها در شروع نوسان و مشکل داشتيم ولي به خودمان مسلط شديم و خوب بازي کرديم. در  يک ربع آخر هم مشکلاتي  داريم و به جنبه هاي ذهني و رواني احساس نياز مي کنيم و برايشان راه حل پيدا مي کنيم.

 


از شيري تقدير مي کنيم


ما کلا برنامه هايمان را براي نيم فصل دوم تا امشب آماده مي کنيم. هم برآوردي از کارمان داريم و يک جزئي وارد يک سري مسايل اصلي مان مي شويم و براي اين ها راه حل ديده ايم. يک مقدار تزريق انرژي هاي بهتر و جوان به تيم مي تواند کمک کند. درباره مهدي شيري هم بايد بگويم او ابتداي فصل از ما جدا شد اما به خاطر شرايط پرسپوليس با ما ماند و جا دارد از او تشکر کنم و حتي امروز طي مراسمي پيراهن باشگاه را به او هديه خواهيم کرد. مهدي بازيکن خوبي براي ما بود برايش آرزوي موفقيت مي کنيم.


کسي را اخراج نکرديم


درباره اينکه مي گويند بازيکناني را اخراج کرديم بايد بگويم به هيچ وجه اينگونه نيست. وقتي يک هفته مانده به نيم فصل اخراج معني ندارد. ما هرکاري مي کنيم براي ترميم تيم است. بازيکناني داريم که شايد بازي هاي قبلي خوب نبودند و بايد آن ها را جابه جا کنيم. همه بچه ها در نيم فصل عالي بودند و اگر کسي از ما هم جدا شود اميدواريم موفق شوند.

 

درباره عيسي آل کثير هم بايد بگويم که يک چيزهايي در حوزه کار مربيگري هست. يک موقع شما بازيکن  را از روش هاي مستقيم مي توانيد به مسير بياوريد و يک زماني هم از روش هاي غيرمستقيم. اينگونه نيست بنشينيم صحبت کنيد هر موضوعي حل شود. هر بازيکني بايد مسئوليت ديدگاه ها و نگرش هاي منفي که در ذهنش هست را بپذيرد و براي رفع آن ها تلاش کند. يک بار هست شما مي توانيد بنشينيد با صحبت متقاعد کنيد گاهي از روش هاي ديگر استفاده مي کنيد. عيسي بازيکن من است و جوان خيلي خوبي است. بايد او را به مدار خودش بياورم و روش هاي خودم را دارم. از او راضي هستم، بعضي بازي ها خوب نبوده و از بعضي رفتارهايش راضي نيستيم اما روي هم رفته مي دانم نه آدم پيچيده اي است نه آدمي است که آگاهانه بخواهد کاري بکند. بچه با صداقتي است و حتما در آينده نيز بهتر هم خواهد شد.

 

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 16:40 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن