رفعتي: صحبت‌هاي برانکو عجيب بود
شماره خبر : 149676
رئيس دپارتمان داوري فدراسيون فوتبال مي گويد، صحبت‌هاي برانکو برايش تعجب‌برانگيز بوده است.

داود رفعتي رئيس دپارتمان داوري در گفت‌وگو با فارس در مورد اظهارات شديدالحن برانکو عليه داوران بعد از پيروزي مقابل ذوب‌آهن گفت: واقعاً از اين صحبت‌ها تعجب مي‌کنم. اين صحبت‌ها از شخصيت ايشان به دور است. ما انتظار زيادي از برانکو داريم. داوران ما نه با پرسپوليس، نه با استقلال و تراکتورسازي و نه با هيچ تيمي دشمني ندارند. داور ممکن است يک روز خوب يا يک روز بد داشته باشد به همين مناسبت هم  ممکن است يک تيم از اشتباه داوري ضربه ببيند يا سود ببرد.


وي افزود: همين هفته گذشته بود که کمک داور ما آنقدر خوب بود که بتواند گل تراکتورسازي را مردود اعلام کند. اين داوران ما که از کره ماه نيامده بودند. آن هفته که داوري به نفع پرسپوليس بود آنها خوب بودند و امروز برايم عجيب است که برانکو با وجود پيروزي مقابل حريف اعتراض مي‌کند.


وي گفت: داوري ما 90درصد خوب بوده و 10درصد هم اشتباه تأثيرگذار داشته‌ايم. در جام جهاني هم شاهد اشتباه تأثيرگذار داوران بوده‌ايم. اينجا که ليگ برتر است و داوران با کمترين تجهيزات قضاوت مي‌کنند.


رفعتي در مورد اينکه برانکو مدعي شده پرسپوليس  بيشترين لطمه را از داوري در فصل گذشته خورده است، گفت: اصلاً چنين چيزي نيست. اگر اينگونه است چطور پرسپوليس  قهرمان شد؟ داوران ما شخصيت و اعتبار خودشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند و اگر بخواهند به گونه‌اي ديگر قضاوت کنند خودشان از بين مي‌روند اما اشتباه سهوي پيش مي‌آيد.


وي در مورد اينکه ممکن است برانکو قصد شروع جنگ رواني عليه سپاهان را داشته باشد، گفت: چنين صحبت‌هايي را در رسانه‌ها مفيد نمي‌دانم پيش از اين هم گفته بودم اگر تيمي نسبت به داوري معترض است مي‌تواند به دپارتمان داوري بيايد و ما نحوه قضاوت داوري را بررسي و آناليز کنيم. صحبت در مورد قضاوت داورها در رسانه‌ها پسنديده نيست.

 
ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 17:00 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن