چهار کارت زرد عامل شورش برانکو عليه داوري(عکس)
شماره خبر : 149677
عاليشاه و عليپور هر دو به خاطر اعتراض کارت گرفتند، بيرانوند به دليل آنچه اتلاف وقت تلقي شد و کمال به دليل ضربه اي غيرعمدي پس از اعلام خطا.

روز گذشته سيدمهدي سيدعلي قضاوت جنجالي را انجام داد که هم مورد اعتراض قرمزها قرار گرفت و هم خشم ذوبي ها را به دنبال داشت. او 4 کارت به تيم منصوريان نشان داد که کارت زرد آخر منجر به اخراح فخرالديني شد و 4 بار هم به پرسپوليسي ها اخطار داد که هيچ کدام در جريان بازي نبودند.

 

در ابتدا اميد عاليشاه در صحنه اي که دوئلي بافخرالديني داشت سرنگون شد که داور تصميم گرفت خطا را به نفع ذوب آهن اعلام کند. پس از آن عاليشاه نسبت به تصميم داور اعتراض کرد و بلافاصله سيدعلي يک کارت زرد را به اميد عاليشاه نشان داد.

 

 

پس از پايان نيمه، علي عليپور که معتقد بود قاضي ميدان بايد يک پنالتي بر روي او اعلام مي کرد، به سراغ سيدعلي رفت تا مراتب اعتراضش را به او برساند که بار ديگر اين داور سخت گير، بازيکن معترض پرسپوليس را با کارت زرد جريمه کرد!

 

در دقيقه 64 کمال کاميابي نيا و بازيکن ذوب آهن با هم درگيري فوتبالي پيدا کردند و پس از به زمين خوردن کمال، پاي او به سر بازيکن ذوب آهن خورد که به زعم سعيد مظفري زاده، اين برخورد غيرعمدي بود اما سيدعلي يک کارت زرد هم به اين دليل از جيبش بيرون آورد.

 

اما اين پايان کار نبود، در نيمه دوم و وقتي پرسپوليس 1-0 از حريف جلو بود، عليرضا بيرانوند چند ثانيه براي زدن ضربه تعلل کرد که اين صحنه را سيدعلي اتلاف وقت تشخيص داد و تصميم به نشان داد يک کارت زرد به دروازه بان پرسپوليسي ها گرفت.

 

 

4 کارت زرد به بازيکنان تيم پرسپوليس آن هم در شرايطي که هيچ کدام از کارت ها به دلايل برخورد فوتبالي نبود، کمي تعجب برانگيز است و اعتراض برانکو را هم به دنبال داشت؛ البته پرسپوليسي ها نبايد اين چنين به داور معترض مي شدند اما سخت گيري به اين شکل نيز در ورزشگاه آزادي و براي تيم ميزبان کمي عجيب بود.

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 17:05 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن