خشم سران رئال از لگانس به خاطر گلر اوکرايني
شماره خبر : 149678
باشگاه رئال مادريد از لگانس، تيم کوچک حومه شهر مادريد به خاطر عدم پايبندي به توافقات في مابين ناراضي است.

به نقل از مارکا، رئال مادريد در بحبوحه جام جهاني 2018، لونين، گلر جوان اوکرايني را به خدمت گرفت. او پيش از کورتوا جذب رئال شد و قرار بود ذخيره ناواس و کاسيا باشد اما پس از نهايي شدن انتقال کورتوا او براي تجربه اندوزي به لگانس قرض داده شد.

 

 

 

 

قرار طرفين بر اين بود که لونين تبديل به گلر اول لگانس شود اما در عمل اتفاقي ديگر رخ داد. پيگرينو، مربي آرژانتيني لگانس، لونين را نيمکت نشين کرد و به او تنها در کوپا دل ري ميدان مي دهد. شب گذشته و در بازي برگشت لگانس برابر رايو(يک شانزدهم نهايي کوپا دل ري)، لونين ستاره ميدان بود و با مهار يک پنالتي و سيوهاي درخشانش باعث صعود لگانس به يک هشتم نهايي شد.

 

درخشش او حالا اين سوال را ايجاد کرده است که چرا گلري که در تيم ملي اوکراين نيز به ميدان مي رود، بايد در لگانس نيمکت نشين باشد؟ طبق بندي در قرارداد لونين، اگر حضور او در ترکيب لگانس به ميزان مشخصي شده نرسد، لگانس بايد به رئال غرامت پرداخت کند. همچنين رئال مي تواند لونين را در انتقالات زمستاني پس گرفته و به تيمي ديگر قرض بدهد.

طبق ادعاي مارکا، سران رئال قصد گرفتن غرامت و بازگرداندن لونين را دارند مگر اينکه باشگاه لگانس بتواند تضمين هاي لازم در مورد لونين تا انتهاي فصل را بدهد.

 

 

 
ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 17:08 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن