ملي پوش ايران، نامزد بهترين فوتساليست سال جهان
شماره خبر : 149679
ملي پوش فوتسال بانوان ايران به عنوان يکي از 10 بازيکن برتر سال جهان و کسب عنوان بهترين بازيکن دنيا انتخاب شده است.

سايت معتبر فوتسال پلنت مطابق روند هميشگي خود، امسال هم نامزدهاي کسب عناوين مختلف رشته فوتسال در سطح جهاني را معرفي مي کند.

 

اين سايت ديروز بهترين دروازه بان هاي فوتسال بانوان را معرفي کرد که فرزانه توسلي از ايران در بين آنها حضور داشت. امروز هم فوتسال پلنت کانديدا هاي کسب عنوان بهترين بانوي فوتساليست سال 2018 جهان را معرفي کرده که باز هم فوتسال ايران يک نماينده دارد.

 

فاطمه اعتدادي، ملي پوش فوتسال ايران که در سال اخير ميلادي براي دانشگاه آزاد و مس رفسنجان بازي کرده، در بين 10 بازيکن برتر دنيا قرار گرفته و اين شانس را دارد که عنوان بهترين فوتساليست سال جهان شود. در کنار او آماندينها از برزيل، آمليا رومئو از اسپانيا، فلاويا بنيتز از آرژانتين، ديانا مندز از برزيل، آنا سوفيا از پرتغال، رناتينها از برزيل، سامورودووا از روسيه، وانسا پريرا از برزيل و دبورا ميودا از برزيل ديگر نامزدهاي اين عنوان هستند.

 

نکته جالب توجه اين است که جايزه بهترين بازيکن زن فوتسال جهان از سال 2014 تا 2017 به آماندينها از برزيل رسيده و او 4 سال پياپي اين عنوان را از آن خود کرده است. آماندينها امسال هم در بين نامزدها قرار گرفته است.

 

 

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 17:12 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن