تابش: صحبت‌هاي برانکو مزاح و جوسازي است!
شماره خبر : 149685
مديرعامل باشگاه سپاهان با انتقاد از صحبت‌هاي سرمربي پرسپوليس درباره اشتباهات داوري گفت: اظهارات برانکو ايوانکوويچ جوسازي است و به نظرم او زرنگي کرده است.

مسعود تابش مديرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به صحبت هاي برانکو ايوانکوويچ بعد از برد مقابل ذوب آهن و انتقاد از داوري ها در آستانه ديدار با سپاهان  گفت: صحبت هاي برانکو دقيقا جوسازي بود. به نظرم برانکو مزاح کرده است که داوري ها به نفع سپاهان و ذوب آهن است. ما با اصرار از صدا و سيما، فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ مي خواهيم بازي هاي ليگ را از ابتدا تا الان بررسي کنند. بدون شک سپاهان و ذوب آهن دو تيمي هستند که به شدت از داوري لطمه خورده اند.
 
وي افزود: پرسپوليس هم تيمي بوده که بيشترين نفع را از اشتباهات داوري برده است. در بازي با ماشين سازي با پرسپوليس، پنالتي محرز براي ماشين سازي گرفته نشد. در بازي با پيکان، خطايي که منجر به گل پرسپوليس شد اصلا خطا نبود. براي همين معتقدم صحبت هاي برانکو از روي زرنگي و به نوعي مزاح است تا قبل از بازي با سپاهان، اذهان عمومي را منحرف کند. اين مزاح جالب و در نوع خودش عجيب است.
 
مديرعامل باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: در ديدار ما با ماشين سازي و پديده، از داوري متضرر شديم. مقابل پديده يک خطاي عجيب روي دروازه بان ما شد که نگرفتند و توپ به کرنر رفت. نزديک بود همان صحنه به گل پديده تبديل شود. يک آفسايد اشتباه هم براي سجاد شهباززاده مهاجم ما گرفتند. به هر حال ضمن احترام به برانکو، مي گويم ايشان زرنگي کرده است و مي خواهد قبل از بازي با سپاهان جوسازي کند.
 
تابش با بيان اينکه سپاهان براي بازي با پرسپوليس آماده است و محروم و مصدوم ندارد، گفت: اميدواريم يک بازي جوانمردانه انجام شود و هواداران دو تيم، فقط تيم خودشان را تشويق کنند. ان شاءالله که بازي بدون حاشيه باشد هرچند که سرمربي پرسپوليس سعي کرده است جوسازي کند و بازي را از همين حالا به حاشيه بکشد.
 
وي در پاسخ به اين سوال که آيا شرکت توسعه با حضور هواداران سپاهان در طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان موافقت کرده است؟ تاکيد کرد: 10درصد طبقه مقاوم سازي نشده است ولي بقيه بخش هايش آماده است. با اين حال کارشناسان شرکت توسعه که چند روز پيش به اصفهان آمده بودند، اعلام کردند بهتر است در اين بازي هم از طبقه دوم استفاده نشود. فکر مي کنم طبقه دوم براي نيم فصل دوم کاملا آماده باشد.
 
مديرعامل باشگاه سپاهان ادامه داد: باوجود اينکه ورزشگاه نقش جهان به شرکت فولاد مبارکه و به باشگاه سپاهان تحويل داده نشده است، اما هزينه هاي زيادي در ورزشگاه انجام داده ايم و پارکينگ ها و احداث جاده هاي دسترسي را هم خودمان راه انداخته ايم. تکميل پارکينگ، احداث جاده، نصب گيت هاي بليت فروشي و غيره همه از تعهدات شرکت توسعه و تجهيز است که بايد انجام بدهند. هزينه هاي گزافي در يکي دو هفته اخير به احترام هواداران متحمل شديم.
 
تابش در پايان در خصوص درخواست امير قلعه نويي براي تقويت تيم در نيم فصل، گفت: هنوز هيچ ليستي براي جذب بازيکنان جديد به ما داده نشده است و بايد در نيم فصل بررسي هاي لازم صورت بگيرد.

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 17:50 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن