آرامش قلعه‌نويي در روز پر حاشيه (عکس)
شماره خبر : 149689
تمرينات تيم فوتبال سپاهان امروز هم با نشاط و با تمرکز دنبال شد تا امير قلعه نويي رفته رفته تيمش را آماده مصاف با پرسپوليس کند.

 حضور پرسپوليس در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا سبب شد تا چند ديدار اين تيم به تعويق بيافتد و ديدار هفته دوازدهم اين تيم برابر سپاهان هم يکي از اين مسابقات بود که حالا با تعويق چند هفته اي، يکشنبه 18 آذرماه برگزار خواهد شد.

 

پس از مسابقه روز گذشته سرخپوشان، برانکو ايوانکوويچ سرمربي سرخپوشان در مصاحبه اي غير منتظره به انتقاد از عملکرد داوري ها براي تيمش پرداخت، تا التهاب پيش از ديدار حساس سپاهان و پرسپوليس بيشتر شود. برانکو همچنين گفت دوست دارد، داوري ها براي تيم او مانند سپاهاني ها باشد تا به صورت مستقيم تيم حريف را نشانه بگيرد.

 

اين مصاحبه البته با واکنش دپارتمان داوري سازمان ليگ و همينطور مديرعامل باشگاه سپاهان روبرو شد و مسعود تابش در مصاحبه خود، معتقد بود برانکو به دنبال ايجاد جنگ رواني است.
اين حواشي بي شک ديدار پرسپوليس و سپاهان را حساس تر خواهد کرد ولي اميرقلعه نويي روز کاملا آرامي را سپري کرد و در مجموع باغ فردوس شاگردانش را زير نظر کادر دستيارانش آماده ديدار برابر رقيب ديرينه کرد.

 

 

 

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 20:20 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن