شجاع:نمي‌گذارم کي‌روش براي‌پرسپوليس دردسرساز شود
شماره خبر : 149690
مدافع گلزن پرسپوليس اميدوار است در بازگشت به اصفهان اينبار با پيراهن سرخپوشان موفق شوند برابر سپاهان به نتيجه قابل قبولي دست يابند.

 شجاع خليل زاده هرچقدر اخبار مربوط به مصدوميتش افزايش مي‌يابد، نمايش بهتري در ترکيب اين تيم به جا مي‌گذارد و طي دو هفته اخير به خصوص در امر گلزني و کسب 6 امتياز چهره برتر اين تيم لقب گرفته است. مدافع پرسپوليس که بار ديگر توانسته ادعايش در خصوص برتري در سرزني را به اثبات برساند و بايد ديد در جدال اين هفته مقابل سپاهان نيز که تيم سابقش محسوب مي‌شود چه عملکردي خواهد داشت. او در گفتگو با ورزش سه در خصوص شرايط اخير خود و تيمش به صحبت پرداخته که در ادامه مي‌خوانيد.


وي درباره دستيابي به سه امتياز جدال با ذوب آهن که بار ديگر با ضربه سر او در محوطه جريمه همراه شد گفت: ابتدا بايد خسته نباشيد به هواداران مان بگويم که در روزهاي سخت همراه ما هستند. بازي شرايط خاص خودش را در جدول داشت و بايد اين بازي را مي‌برديم تا  در کورس باقي مي‌مانديم.


خليل زاده در خصوص مصدوميت گردنش که طي ديدارهاي اخير شدت يافته گفت: خدا را شکر خوب هستم و مشکلي ندارم. همين که هواداران خوشحال مي‌شوند براي من و تيم بهترين مُسَکن است و باعث مي‌شود هيچ دردي را به خاطر نياوريم. مشکلي ندارم و اکنون تمرين مي‌کنم و بهترين و بيشترين تلاش را براي موفقيت انجام مي‌دهم.

 

 


مدافع پرسپوليس که همواره مدعي سرزني است در خصوص اينکه او اين مساله را طي دو هفته اخير به خوبي اثبات کرده گفت: من هيچ وقت ادعايي در اين زمينه ندارم. من فقط در اين دو بازي حاصل تلاش ديگر بازيکنان را به ثمر رساندم و خوشحالم که سهم کوچکي در اين اتفاق داشتم. فرقي نمي‌کند که من گل بزنم يا عليپور، يا سيدجلال حسيني و يا هر بازيکن ديگري. من خوشحالم بابت اينکه سه امتياز را کسب کرديم و هدفي را که دنبال مي‌کنيم را به خوبي ادامه مي‌دهيم. سه امتياز ارزشمندي  کسب کرديم و بايد اين مسير را ادامه دهيم.
خليل زاده در رابطه با اينکه همشهري‌اش (اميد عاليشاه) طي دو هفته اخير به خوبي او را در محوطه جريمه حريفان مي‌بيند و پاس‌هاي طلايي را به جا گذاشته نيز گفت: خدا را شکر اميد عاليشاه هم طي اين هفته‌هاي واقعا خوب و در حد ستاره بازي مي‌کند. در تيم ما همه تلاش مي‌کنند تا به سهم خود در نتيجه تيم تاثيرگذار باشند و هواداران را راضي و شاد نگه دارند. اميدوارم اين روند را ادامه دهيم و بهترين نتيجه را کسب کنيم.


وي در خصوص بازي مقابل سپاهان و جدال دو تيم بي شکست اين فصل تا به اينجاي ليگ گفت: سپاهان و تيم تحت هدايت آقاي قلعه نويي نيازي به تعريف ندارد. سپاهان يکي از تيم‌هاي قابل احترام اين فصل است و خودم نيز خاطرات خوبي از اين تيم دارم. مردم اصفهان هم مردم خوبي دارد و البته درست است که برخي هوادارنماهاي آنها بعضي صحبت‌هاي عجيب را مطرح مي‌کنند اما حساب هواداران فوق العاده و پرشور اين تيم که با آنها خاطرات خوبي دارم کاملا جداست. اصفهاني‌ها را هميشه دوست دارم و هر جا باشم از آنها خوب خواهم گفت و برايم ارزشمند هستند.


خليل زاده با تمجيد از سپهر حيدري که اين روزها به حمايت از او براي حضور در تيم ملي پرداخته گفت: سپهر واقعا شايسته اين است که در کنار نامش صفت طلايي قرار گيرد. من با ايشان در دوران مس کرمان هم تيمي بودم. خيلي از ايشان ياد گرفتم. بازيکن بزرگي بوده و گل‌هاي حساسي زده و براي قهرماني تلاش کرده. اميدوارم من نيز بتوانم اين تلاش را داشته باشم و تا زماني که اينجا هستم و مرا بخواهند تلاش خواهم کرد تا نمايش قابل قبولي براي تيم و خوشحالي هواداران داشته باشم.


مدافع پرسپوليس درباره اعتراض برانکو ايوانکوويچ به عملکرد داوران طي هفته‌هاي اخير گفت: آقاي برانکو آيا تاکنون رفتار بدي با داوران داشته يا موضع اشتباهي گرفته است؟ مسلم است وقتي اين بي عدالتي را در قبال تيمي که در تمرينات و در جريان بازي انجام مي‌دهد تا به نتيجه برسد را مي‌بيند معترض شود. در قاموس ما نيست که بخواهم از اشتباه داور سود ببريم و هيچ پوئني هم نمي‌خواهيم. اسم داور مشخص است و فقط خواهان اجراي عدالت هستيم. اينقدر توانايي و کيفيت در بين بچه‌هاي ما هست که اگر عدالت  اجرا شود به نتيجه برسيم. هيچ چيز اضافه‌اي نمي‌خواهيم و براي همه آنها هم احترام قائل هستيم.

 

 

وي در رابطه با اينکه آيا برابر سپاهان نيز موفق خواهد شد در نقش گلزن براي تيمش ظاهر شود گفت: وظيفه و پست من کاملا مشخص است. هر چند در فوتبال حرفه‌اي امروز پست معنا ندارد و همه چيز در قالب تيم و اجراي تاکتيک خلاصه مي‌شود. من نيز در وهله اول تمام تلاشم را خواهم کرد تا در بحث دفاعي تيمم موفق و بدون اشتباه باشم و بعد از آن هم در صورت صلاحديد آقاي برانکو در فاز تهاجمي هم در زمان ضربات ايستگاهي اضافه خواهم شد. در تيم ما هرچه آقاي برانکو بگويد انجام مي‌شود و همه به دنبال اجراي دستورات تاکتيکي ايشان هستيم.


شجاع خليل زاده درباره تقابل با کي روش استنلي در اين ديدار گفت: همانطور که گفتم در فوتبال يک بازيکن نيز که نتيجه را تعيين مي‌کند و سپاهان تيم پرستاره و قابل احترامي است که از بازيکنان خوبي بهره مي‌برد. کي روش هم فکر کنم اکنون آقاي گل ليگ باشد و جزو بازيکنان موثر اين تيم بوده است. او مهاجم خوبي است و از قدرت فيزيکي و شم گلزني بالايي نيز برخوردار است و مطمئنا تمام تلاش‌مان را خواهيم کرد تا او و ديگر بازيکنان سپاهان نتوانند براي پرسپوليس خطري شکل دهند و دردسرساز شوند. ما در تمام بازي‌ها هدف‌مان برد است و براي بردهاي بيشتر تلاش مي‌کنيم و اميدوارم از اصفهان هم دست پر خارج شويم.

ارسال در: چهارشنبه 14 آذر ساعت 20:30 (1397/9/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن