وولوز 2-1 چلسي: دومين شکست آبي ها
شماره خبر : 149693

چلسي در ديداري خارج از خانه از هفته پانزدهم ليگ برتر مقابل وولوز با نتيجه 2-1 شکست خورد.

شاگردان مائوريسيو ساري که تا دو هفته قبل، در رقابت هاي اين فصل ليگ برتر شکستي نداشتند، در ديدار امشب، براي دومين بار در سه ديدار اخير شکست خوردند.

دو تيم بازي را متعادل آغاز کردند و از همان دقايق ابتدايي، نمايشي هجومي را در دستور کار داشتند. در دقيقه 7، چلسي صاحب اولين موقعيت جدي بازي شد. روي ارسال انگولو کانته بود که ادن هازارد مي توانست کار را تمام کند اما واکنش خوب پاتريسيو، مانع از باز شدن دروازه وولوز شد.

در ادامه چلسي به تيم برتر ميدان تبديل شد و بعد از يکي دو موقعيت نصفه و نيمه، در دقيقه 18 به گل رسيد. روبن لوفتوس چيک که با پاس هازارد صاحب موقعيت شده بود، ضربه‌اي از پشت محوطه جريمه زد که پس از برخورد به مدافع حريف، تغيير مسير داد و وارد دروازه شد.

برتري چلسي بعد از اين گل هم ادامه داشت و اين تيم مي توانست در دقيقه 23، به گل دوم برسد اما واکنش خوب پاتريسيو روي ضربه آزاد ويليان، مانع از دو برابر شدن برتري چلسي شد.

در ادامه باز هم اين آبي ها بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند اما هرچه به دقايق پاياني نزديک تر مي شديم، تيم ميزبان با جسارت بيشتري بازي مي کرد. در دقيقه 37، چيزي نمانده بود که تيم ميزبان روي يک ضدحمله به گل برسد اما حضور به موقع سسک فابرگاس مانع از باز شدن دروازه چلسي شد.

دو دقيقه بعد چلسي مي توانست به گل برسد اما در حالي که ويليان در مصاف تک به تک با پاتريسيو، او را مغلوب کرد، حضور به موقع کودي، دروازه وولوز را نجات داد.

در دقايق پاياني نيمه اول باز هم چلسي تيم برتر ميدان بود اما توپ ديگري از خط دروازه ها عبور نکرد و اين نيمه با همان يک گل به پايان رسيد.

 

نيمه دوم را چلسي بهتر آغاز کرد و چيزي نمانده بود که در همان دقايق ابتدايي به گل دوم برسد اما آلوارو موراتا نتوانست از اين موقعيت استفاده کند.

برتري آبي ها ادامه داشت اما اين تيم ميزبان بود که در دقيقه 59، به گل تساوي رسيد. روي پاس عمقي عالي از گيبس وايت بود که خيمنز با يک ضربه دقيق، کار را تمام کرد.

چلسي هنوز از شوک اين گل خارج نشده بود که در دقيقه 63، گل دوم را دريافت کرد. اين بار روي يک ارسال زميني و تند و تيز از دوهرتي بود که ديوگو خوتا روي تير دوم با يک ضربه محکم، حساب کار را 2-1 کرد.

در ادامه بازيکنان چلسي تلاش زيادي براي زدن گل تساوي انجام دادند اما بازي خوب وولوز موقعيت هاي زيادي در اختيار آنها قرار نداد و در نهايت بازي با همان نتيجه به سود ميزبان به پايان رسيد.

ارسال در: پنجشنبه 15 آذر ساعت 01:47 (1397/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن