يونايتد 2-2 آرسنال: کلکسيون کارت زرد و گل هاي اتفاقي
شماره خبر : 149694
ديدار جذاب تيم هاي منچستريونايتد و آرسنال با تساوي 2-2 به پايان رسيد.

آرسنالي ها که چند روز قبل در دربي لندن، تاتنهام را شکست داده بودند، در ديدار امشب دو بار از ميزبان پيش افتادند اما هر دو بار شاگردان ژوزه مورينيو خيلي زود کار را به تساوي کشيدند و بازي در نهايت با نتيجه مساوي به پايان رسيد. 

منچستريونايتد بازي را بهتر آغاز کرد و در دقايق ابتدايي کاملا بر بازي مسلط بود. در دقيقه 4، شوت مارکوس راشفورد از پشت محوطه جريمه، اولين خطر را روي دروازه آرسنال ايجاد کرد اما برند لنو مانع از باز شدن دروازه توپچي ها شد. در ادامه بازي متعادل شد و بازي بيشتر در ميانه زمين در جريان بود و کمتر موقعيتي روي دروازه ها ايجاد مي شد.

بازي با همين روند ادامه داشت و تا دقيقه 20، تقريبا هيچ موقعيتي روي دروازه ها ايجاد نشد تا اينکه آرسنالي ها دو موقعيت نصفه و نيمه پياپي روي دروازه ميزبان ايجاد کردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.

برتري آرسنالي ها ادامه پيدا کرد و بازيکنان اين تيم براي چند دقيقه کاملا توپ و ميدان را در اختيار داشتند تا اينکه در دقيقه 26 به گل رسيدند.

روي يک ضربه کرنر از سمت راست محوطه جريمه منچستريونايتد بود که ضربه سر شکودران مصطفي با اشتباه داويد دخيا همراه شد و علي رغم تلاش آندر هررا، توپ از خط دروازه گذشت و داور هم گل را پذيرفت.

 

 

 

اما اين برتري چندان پايدار نبود و بازيکنان يونايتد که بعد از دريافت گل پيش کشيدند، در دقيقه 30 توانستند کار را به تساوي بکشند. روي يک ضربه آزاد بود که ابتدا مارکو روخو ضربه خطرناکي زد که با واکنش برند لنو همراه شد. توپ برگشتي به هررا رسيد و پاس در عرض او را آنتوني مارسيال با يک بغل پاي دقيق، تبديل به گل کرد.

 

 

 

پس از اين گل بار ديگر بازي متعادل شد و اين بار دو تيم با ضرباهنگ بالاتري، به دنبال رسيدن به گل بودند و اين به افزايش خشونت بازي منجر شد و در نتيجه داور مجبور شد در دقايق پاياني اين نيمه، به چند بازيکن از دو تيم کارت زرد نشان بدهد. در نهايت در اين نيمه توپ ديگري از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تيم با تساوي 1-1 به رختکن رفتند.

در نيمه دوم هم منچستريونايتد شروع بهتري داشت و در همان دقايق ابتدايي يکي دو موقعيت خوب روي دروازه آرسنال ايجاد کردند اما حضور به موقع مدافعان ميهمان، مانع از باز شدن دروازه اين تيم شد.

برتري يونايتده تقريبا تا دقيقه 60 ادامه داشت اما به گل منجر نشد. پس از آن بازيکنان آرسنال هم پيش کشيدند اما دفاع منجسم منچستريونايتد، فرصت ايجاد موقعيت به آنها نمي داد.

در حالي که بازي متعادل دنبال مي شد، روي اشتباهات سريالي مدافعان منچستريونايتد، آرسنال به گل دوم رسيد. ابتدا اين مارکوس روخو بود که توپ را تقديم الکساندر لاکازت کرد و خود او در تلاش براي پس گرفتن توپ، تکلي روي پاي مهاجم فرانسوي آرسنال رفت که تنها باعث فريب خوردن دخيا و باز شدن دروازه منچستريونايتد شد.

 

 

 

اما اين بار هم يونايتدها خيلي سريع توانستند گل خورده را جبران کنند. تنها يک دقيقه بعد بود که روي يک ارسال بلند به محوطه جريمه آرسنال، ناهماهنگي کولاشيناچ و لنو باعث شد تا لينگارد صاحب موقعيت شود و با يک ضربه هوشمندانه، حساب کار را 2-2 کرد.

 

 

 

بعد از اين گل بار ديگر آرسنالي ها پيش کشيدند و چيزي نمانده بود که پير امريک اوباميانگ در دقيقه 71 گل سوم را براي آرسنال به ثمر برساند اما حضور به موقع دخيا، مانع از گلزني او شد. يک دقيقه بعد، نوبت ميخيتاريان بود که دروازه منچستريونايتد به شدت تهديد کند اما ضربه او به شکل خطرناکي به بيرون رفت.

 

 

در دقيقه 75، اوباميانگ بار ديگر شانس خود را براي باز کردن دروازه منچستريونايتد امتحان کرد اما ضربه فني او با شيرجه خوب دخيا، به بيرون رفت.

در دقايق پاياني حملات دو تيم ادامه داشت و در اين بين آرسنالي ها موقعيت هاي خطرناک تري روي دروازه حريف داشتند اما هيچ يک از اين فرصت ها تبديل به گل نشد و در نهايت بازي تساوي 2-2 به پايان رسيد.

ارسال در: پنجشنبه 15 آذر ساعت 01:54 (1397/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن