برنلي 1-3 ليورپول؛ قرمزها بيخ گوش سيتي
شماره خبر : 149695
ليورپول که در نيمه دوم از برنلي عقب افتاده بود، توانست به سه گل دست يافته و بازي باخته را با يک برد شيرين عوض کند.

ليورپول پس از پيروزي دراماتيک در دربي مرسي سايد که به لطف گل دقيقه 95 اوريگي حاصل شد، به زمين برنلي رده نوزدهمي آمده بود. پيروزي روز گذشته سيتي باعث شده بود تا ليورپول محکوم به برد در بازي امشب باشد و بتواند فاصله امتيازي را به دو برگرداند.

 

کلوپ در اين بازي با تغييرات زيادي تيمش را به زمين فرستاده بود. خبري از صلاح، مانه و فيرمينو نبود و زوج حمله قرمزها را اوريگي و استوريج تشکيل مي دادند.

 

 

 

 

بازي متعادل شروع شد و در يک ربع ابتدايي بازي شاهد موقعيت خاصي نبوديم. اولين موقعيت جدي بازي روي شوت موره‌نو خلق شد اما توپ با اختلاف اندکي از بالاي دروازه راهي اوت شد.

برنلي هر از چند گاهي خطرساز ظاهر مي شد که مي توان به شوت از راه دور بريدي اشاره کرد. ليورپولي ها با وجود تسلط نسبي بر بازي، موقعيت صد درصدي روي دروازه ميزبان ايجاد نمي کردند. مهمترين صحنه نيمه اول، گل دقيقه 41 بريدي بود که به درستي توسط کمک داور آفسايد اعلام شد.

اين نيمه با تساوي بدون گل به اتمام رسيد. از ديگر اتفاقات نيمه اول، مصدوميت جو گومز بود که باعث شد او جاي خود را به آرنولد بدهد.

 

 

 

 

ليورپول نيمه دوم را هجومي آغاز کرد و مي توانست خيلي زود توسط استوريج به گل برسد اما ضربه او توسط جو هارت راهي کرنر شد.

دو دقيقه بعد شوت از راه دور کيتا پس از برخورد به نوک انگشتان هارت و سپس تير دروازه راهي کرنر شد. در اوج حملات ليورپول، برنلي صاحب ضربه کرنر شد و دقيقه 54 به گل رسيد.

کرنر ارسالي تارکوفسکي با ضربه سر وودز همراه شد. آليسون توپ را به شکلي ناقص برگشت داد اما روي ريباند، کورک موفق شد در دهانه دروازه گلزني کند.

 

 

 

 

ليورپول که پس از دريافت گل کاملا جلو کشيده بود دقيقه 62 به گل تساوي دست يافت. روي همکاري موره نو و کيتا، توپ به اوريگي رسيد و او هم با يک پاس خوبف ميلنر را در موقعيت شوتزني قرار داد و ضربه اين بازيکن از بيرون محوطه جريمه به گل تبديل شد.

 

کلوپ، صلاح و فيرمينو را به جاي موره نو و اوريگي وارد زمين کرد و ستاره برزيلي بلافاصله موفق به گلزني شد.

 

 

 

 

دقيقه 65 ليورپول بيرون محوطه جريمه صاحب يک ضربه کاشته شد. آرنولد توپ را روي دروازه سانتر کرد و فن دايک با پرت کردن خود موفق شد توپ را در جلوي دروازه به فيرمينو برساند و يک بغل پا کافي بود تا دروازه برنلي براي بار دوم باز شود.

 

ليورپول دقيقه 81 در چند ثانيه سه بار مي توانست به گل برسد. ابتدا شوت کيتا را گلر برنلي برگشت داد. او بلافاصله ضربه صلاح روي ريباند را برگشت داد. در ادامه توپ با پاس زيباي هندرسون بار ديگر به کيتا رسيد اما ضربه پشت پاي او را مدافع برنلي از روي خط، راهي کرنر کرد.

 

برنلي دقيقه 90 تا آستانه زدن گل تساوي هم پيش رفت. روي يک کرنر، مهاجم برنلي با يک ضربه سر مي رفت تا براي بار دوم دروازه ليورپول را باز کند اما آليسون با پروازي بلند توپ را از روي خط بيرون کشيد. 

در برگشت همين توپ، خود آليسون پايه گذار يک ضد حمله سريع شد. توپ به صلاح رسيد و او هم شقيري را با دروازه بان برنلي تک به تک کرد تا شوت اين بازيکن سومين گل را براي ليورپول به همراه داشته باشد. 

در نهايت اين بازي با برتري 1-3 ليورپول به اتمام رسيد و قرمزها بار ديگر به دو امتيازي سيتي برگشتند.

ارسال در: پنجشنبه 15 آذر ساعت 02:00 (1397/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن