بارسلونا 4_1 لئونسا؛ صعود بي‌دردسر آبي‌اناري‌ها در کوپا دل ري
شماره خبر : 149696
کاتالان‌ها در يک ديدار راحت توانستد لئونسا را با 4 گل شکست دهند و راهي دور بعد کوپا دل ري شوند.

تيم‌هاي بارسلونا و لئونسا از ساعت 00:00 در چارچوب ديدار برگشت مرحله 1/16 نهايي کوپا دل ري به مصاف هم رفتند. ديدار رفت اين دو تيم با برتري 1 بر 0 به سود آبي اناري ها همراه بود.

 

بارسلونا با ترکيب زير بازي را آغاز کرد:

سيلسن، سمدو، راکيتيچ، فرمائلن، دنيس سوارز، مالکوم، مونير، آلنا، ميراندا، چومي و  اوريل بوسکتس

 

شاگردان والورده بازي را هجومي آغاز کردند و حملات زيادي روي دروازه لئونسا انجام دادند تا اين که در دقيقه 18 مونير الحدادي مهاجم جوان اين تيم با يک چرخش زيبا در محوطه جريمه دروازه تيم حريف را باز کرد و نتيجه را 1 بر 0 کرد. 8 دقيقه بعد دنيس سوارز استعداد اسپانيايي بارسلونا با يک شوت از راه دور به زيبايي گل دوم را به ثمر رساند. حملات کاتالان ها ادامه داشت و در دقيقه 43 مالکوم ستاره برزيلي گل سوم را وارد دروازه لئونسا کرد تا نيمه نخست اين ديدار با برتري 3 بر 0 بارسلونا به پايان برسد.

 

در نيمه دوم تيم ميهمان براي کمتر کردن سنگيني شکست به آب و آتش زد و سرانجام توانست در دقيقه 54 يکي از گل هاي خورده را توسط جوزف سنه جبران کند. آبي اناري ها پس از اين گل بازي را اداره کردند و بيشتر توپ را در ميانه زمين به چرخش درآوردند. در دقيقه 70 دنيس سوارز گل چهارم را به ثمر رساند. پس از اين گل تلاش هاي هر دو تيم براي گلزني بي فايده بود و بازي با همان نتيجه 4 بر 1 به پايان رسيد و بارسلونا راهي دور بعد اين رقابت ها شد.

ارسال در: پنجشنبه 15 آذر ساعت 02:08 (1397/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن