طعنه غيرمستقيم مودريچ به رونالدو و مسي؟
شماره خبر : 149700
لوکا مودريچ، ستاره کروات رئال دوشنبه شب در پاريس توپ طلاي 2018 را دريافت کرد و به اولين بازيکن کشور کرواسي بدل شد که به اين افتخار ارزشمند دست پيدا مي کند.

مودريچ در سال 2018 با رئال براي سومين سال متوالي فاتح ليگ قهرمانان شد و رهبر کرواسي در راه رسيدن به فينال جام جهاني بود.

مودريچ و هم تيمي هايش با وجود نمايشي درخشان در نهايت با شکست 4-2 برابر فرانسه به نايب قهرماني رضايت دادند. او بهترين بازيکن جام جهاني شناخته شد و سپس مرد سال فوتبال دنيا از سوي يوفا و نيز فيفا لقب گرفت. توپ طلا نيز پايان بخش سالي فراموش نشدني براي او بود. ستاره کروات مي تواند تا دو هفته ديگر با رئال سومين قهرماني در جام جهاني باشگاه ها را نيز تجربه کند.

مودريچ با فتح توپ طلا به سلطه ده ساله مسي و رونالدو پايان داد و اين چرخه تکراري را متوقف کرد.

 

 

 

 

او در مصاحبه با مجله GQ گفت:« راه رسيدن به توپ طلا طولاني و دشوار بود و همين باعث مي شود تا از رسيدن به اين افتخار بيش از اندازه خوشحال باشم. تمام جوايز فردي از جمله مرد سال يوفا و فيفا برايم با ارزش هستند و بايد بگويم که در اين راه کسي چيزي به من هديه نداد و هر چه به دست اوردم حاصل تلاش بسيار و مرارت هاي روزانه بود.»

 

مودريچ ادامه داد:« از اينکه مردم بالاخره براي هر انچه در دوران فوتبالم به دست آورده ام ارزش قائل شدند بسيار خوشحالم. البته اين هم يک واقعيت است که سه قهرماني متوالي با رئال در ليگ قهرمانان و نيز رسيدن با کشور کوچکي چون کرواسي به فينال جام جهاني نيز در فتح توپ طلا نقش به سزايي داشتند. در نهايت راي دهندگان به اين درک رسيدند که فوتبال فقط گل زدن و گل زدن نيست و توپ طلا چيزي مخصوص مهاجمان نيست.»

ارسال در: پنجشنبه 15 آذر ساعت 19:00 (1397/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن