جلالي : کسي حق ندارد درباره من اينطور حرف بزند!
شماره خبر : 149701
مجيد جلالي عصباني تر از شيعي مديرعامل پيکان جملات تندي را متوجه وي کرد تا شايد جدايي از اين باشگاه را تلويحا تاييد کند .

مجيد جلالي در سومين فصل حضور در پيکان در موقعيتي گير افتاده که خودش تاکيد مي کند هرگز در آن گير نيفتاده بود. اما اين تنها يک بخش ماجراست ؛ موضوع ديگر احتمال جدايي از پيکان است که مجيد جلالي درباره اش عجيب حرف زد . او گفت شنبه  به جلسه هيئت مديره مي رود و گلايه هايش را مطرح مي کند.


آنچه که مي خوانيد مصاحبه اي از مجيد جلالي است؛ مردي که به سختي عصباني مي شود !

 

اميدوارم هيچ مربي در اين شرايط نباشد!


در تمام سال هايي که کار مي کنم، براي اولين بار است که اين شرايط را مي بينم. يک موقع است که ما يک يا دو بازي خوب بازي مي کنيم و شکست مي خوريم که اين اتفاق شدني است اما 6-7 بازي است که همه تلاش خود را مي کنيم و بازنده ايم که اين موضوع براي من سخت و غير قابل هضم است. بازي در اختيار ما بود و راحت ترين موقعيت ها را نزديم اما دقايق آخر گل خورديم که اين موضوع ناراحت کننده است و اميدوارم براي هيچ مربي پيش نيايد.

 

اگر مرا نمي خواهند، بگويند خداحافظ!


 من مصاحبه شيعي را خواندم. اگر بخواهيم در روز سخت فرار به جلو بکنيم، يک کار مديريتي نيست. وقتي به روز سخت مي رسيم، هر کسي بايد مسئوليت خود را قبول کند. ايشان مي گويد پيکان تا به حال اينگونه نشده است. مگر من تا به حال در کار مربي گري خودم اينگونه شدم؟ بهتر بود که بعد از باخت، ايشان که با تجربه است هيچ مصاحبه اي نکند. اگر اينگونه است، من هم مي گويم خود باشگاه بيايد در مورد کوتاهي ها صحبت کند. من هيچگاه صحبت نکردم اما حالا که قرار است اين موضوع در رسانه طرح شود، اين کار خوبي نيست. همه بازي را ديدند، ما بد بوديم اما دليل ندارد تيم را در رسانه جريمه کنيم. اين کار معني نمي دهد و نمي دانم از کجا ياد مي گيرند.هي مي گويند تصميم . خب تصميم بگيريد. مگر قرار است چه اتفاقي بيفتد؟

 

سهم خودتان را بپذيريد


 فوتبال است و اگر مربي را نمي خواهند، بگوييد خداحافظ. چرا هنگام برد دوست دارند اول خط باشند و حالا موقع باخت سهم خود را نمي پذيرند؟ مگر مي شود يک تيم به اينجا برسد و فقط بازيکن و مربي مقصر باشند؟ ما دو سال خوب بوديم و همه خوب بودند. اکنون نيز تيم بدي نيستيم اما به شرايط بد خورديم و کسي نبايد در رسانه مصاحبه و جريمه کند. من بارها گفتم کم تجربه نيستم و کسي حق ندارد اينگونه صحبت کند.

 

 

کار فرهنگي تان چه شد؟


من اصلا توقع اين مصاحبه را نداشتم. خودشان در جلسه در هفته پيش گفتند که باشگاه پيکان مي خواهد کار فرهنگي بکند که در کشور جا بيفتد که هيچ کس نبايد عصبي تصميم بگيرد و صحبت کند اما بعد از اين بازي اين صحبت ها چه معني مي دهد؟ من اصلا توقع نداشت. ضمن اينکه مسئوليت باخت با من است. اگر قرار است کسي جريمه شود، من مي شوم. بنشينيم و اثبات کنند که تقصير من است و بعد جريمه کنند اما صحبت در رسانه، موجه نيست.

 

من هم ناراحتم اما اين صحبت ها درست نيست


هر تيمي در هر سطحي که باشد، مشکلات خاص خود را دارد. مخصوصا وقتي به روز سخت مي رسيد، اين مشکلات نمايان تر مي شود. در روز خوب همه مي گويند عيب ندارد و نتايج سر پوش مي شود. مربي پيکان هم که نباشم و فردا بگويند مربي نيستي، باز هم در رسانه مشکلات را نمي گويم. اگر مي خواهيم فرهنگ سازي کنيم، اين برخوردها نه مديريتي است و نه تخصصي و اصلا صحيح نيست. من از اين موضوع خيلي ناراحتم. شنبه در جلسه هيات مديره شرکت مي کنم و نقطه نظراتي که اينجا دارم را باز هم مي گويم. اگر دوست داشتند، به کار خود ادامه مي دهيم و اگر دوست نداشتند هم مخلص آنها هستيم. يک مدت اينجا کار کرديم، مي دانم که چه کاري کردم و چقدر خدمت کردم. بازيکناني که آورديم، جوان بودند و امروز 5 بازيکن تيم اميد بازي کردند. به اين کارم افتخار مي کنم اما نتايجي که اين آخر اوردم، نه. من هم ناراحتم و دنبال راه مي گردم اما نبايد اينگونه صحبت مي کردند و شنبه مي روم و صحبت هاي خود را مطرح مي کنم.

 


اگر بمانم، پيکان جديد مي سازم


جوانگرايي مربوط به تيم است و شايد روزي به عنوان تجربه به ديگر مربيان بگويم اما در رسانه نمي خواهم صحبت کنم. من اگر ادامه بدهم، شما قطعا يک پيکان جديد را خواهيد ديد. اين موضوع در نظر من است و حتما کار ما تغيير خواهد کرد.


اگر احساس کنم کار من نيست، استعفا مي دهم


اگر من مديرعامل بودم شنبه به جلسه مي رفتم و مي گفتم شما را نمي خواهم و خداحافظ. من تا به امروز تيم هاي زيادي کار کردم و اين موضوع را به هيات مديره گفتم. 2 مرتبه من خودم به جايي رسيدم که ديدم کار من نيست و استعفا کردم. به آنها نيز گفتم اگر به اين مرتبه برسم، يک روز هم نمي مانم. فوتبال ديديد و نگاه کرديد و مي دانيد که اين باخت ها يک اتفاق است. باخت برابر مسجد سليمان، پرسپوليس و فولاد خوزستان يک اتفاق است. وقتي در يک بد شانسي عميق گير مي کنيم، اينگونه مي شود. تحليل بايد روي بدنه بازي و فوتبال باشد و نه روي نتيجه مسابقه. سال گذشته هم چنين  ديداري با سپاهان داشتيم و دقيقه 90 به همين شکل برنده شديم اما بعد از بازي گفتيم که ما در حد برد نبوديم. اين موضوعات نياز به تخصص دارد.

ارسال در: پنجشنبه 15 آذر ساعت 19:05 (1397/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن