ته وز: اصلا موافق برگزاري فينال در برنابئو نبودم
شماره خبر : 149703
سانتياگو برنابئو يکشنبه پيش رو ميزبان بازي برگشت فينال ليبرتادورس بين بوکا و ريورپلاته خواهد بود.

 ديدار رفت در زمين بوکا با تساوي 2-2 خاتمه يافت ولي بازي برگشت که قرار بود شنبه هفته گذشته در ورزشگاه مونومنتال برگزار شود، به دليل آشوب هواداران ريور لغو و سپس به مادريد منتقل شد. در بازي برگشت، گل زده در خانه حريف براي ريور امتياز محسوب نمي شود و در صورت کسب تساوي با هر نتيجه اي بازي به وقت هاي اضافه خواهد کشيد.

 

 

 

 

کارلوس ته وز، کاپيتان سرشناس بوکاجونيورز پس از اتمام تمرين تيمش در کمپ لاس روساس مادريد، در مورد بازي فينال گفت:« انجام اين بازي در برنابئو کمي عجيب است. اينکه فينال ليبرتادورس در اروپا انجام شود، تصورش سخت است. به شخصه اصلا موافق اين قضيه نبودم. متاسفانه در کنفدراسيون فوتبال امريکاي جنوبي هيچ درک درستي از فوتبال ندارند. نه براي هواداران و نه براي بازيکنان ارزشي قائل نيستند.

هدف ما بازي در مونومنتال و پيروزي بر ريور در زمين اين تيم بود ولي عده اي خرابکار همه چيز را تغيير دادند و چند بازيکن مان مصدوم شدند و انگيزه و شور و شوق هر دو تيم براي بازي کاهش يافت. امکان بازي در آن روز وجود نداشت و حالا مجبوريم در برنابئو به ميدان برويم.»

 

ته وز ادامه داد:« امروز شنيدم اسپانيا يکي از هواداران افراطي(ماسارو از رهبران گروه افراطي لا دوسه بوکا) را به آرژانتين ديپورت کرده است. اين يک اقدام درست است و از حواشي خواهد کاست. اسپانيا از حيث مقابله با گروه هاي افراطي مي تواند يک الگو باشد.»

ارسال در: پنجشنبه 15 آذر ساعت 19:15 (1397/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن