کار جلالي در پيکان تمام شد؟
شماره خبر : 149706
مجيد جلالي سرمربي تيم پيکان با ترکيب تازه و جوان تيمش موفق به پيروزي مقابل شاگرد سابقش جواد نکونام نشد تا تلخي ششمين شکست متوالي در ليگ برتر ايران را حس کند.

پس از روزهاي سختي که در باشگاه پيکان پشت سر گذاشته شده بود، جلالي انتظار داشت مسابقه امروز را به سود خود تمام کند اما آرزوهاي او با گل ديرهنگام سجاد آشوري مرد تکنيکي نساجي در لحظات پاياني مسابقه به باد رفت تا نيم فصل اول ليگ براي سرمربي باتجربه پيکان تلخ تر از قبل به پايان برسد.


جلالي که قديمي ترين سرمربي شاغل در ليگ برتر فوتبال ايران و تنها بازمانده فوتبال دهه شصت در ليگ است، پس از مسابقه به صحبت هاي شيعي مديرعامل پيکان واکنش نشان داد تا نشان بدهد خود را براي هر اتفاقي آماده کرده و البته نمي خواهد به هر قيمتي در پيکان بماند.

 


او که از سال 1395 عضو تيم پيکان است سابقه سرمربيگري در سايپا، تراکتور، فولاد، استقلال اهواز، پاس، صبا و ... را دارد و با اتفاقاتي مثل برکناري غريبه نيست. موقعيتي که دير يا زود براي هر مربي بزرگ يا کوچکي از راه مي رسيد مگر آنکه پيش از رخ دادن اين اتفاق تيم تان را تغيير بدهيد. جلالي که روز شنبه به جلسه هيات مديره پيکان خواهد رفت، در صورت ماندن شاکله تيم را تغيير خواهد داد. اما اگر برود شنبه آتي را تبديل به روز پرخبرتري خواهد کرد، روزي که مديرعامل فعلي پيکان به دليل پست کليدي اش در فدراسيون بخشي از اخبار آن خواهد بود.


اهالي فوتبال براي جلالي احترام خاصي قائل اند و هر اتفاقي از اين احترام در نزد آنها نخواهد کاست. طعنه آميز اينکه جلالي شايد ممکن بود شکست به هر مربي اي را انتخاب کند جز جواد نکونام که به دلايلي از او به شدت دلگير و دلخور است. اما کار مربيگري شغل اتفاقات و حوادثي است که تنها بخشي از آنها به سرمربي برمي گردد. همانطور که امروز جلالي در نشست مطبوعاتي گفت و به صورت ضمني از برخي بازيکنان تيمش انتقاد کرد.

 

 

عکس ها از مسعود اکبري

ارسال در: پنجشنبه 15 آذر ساعت 19:30 (1397/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن